Xiaomi Redmi 3S - nový hit za nízkou cenu

O výrobcích

Představujeme prostředí MIUI v6
24. 10. 2014

Představujeme prostředí MIUI v6

Vizuálně ohromující, úžasně jednoduché. To bylo hlavní motto vývojářů od Xiaomi při tvorbě nové verze systému MIUI 6 pro operační systém Android. Chtěli vytvořit nejen krásný design, ale i dobré vlastnosti v jednodušší podobě, a to se jim povedlo. Změny vás zejména osloví v novém vzhledu celého systému včetně rolovací lišty, v přepracování správy paměti a napájení, a v mnoha dalších nových funkcích. S MIUI 6 nyní zvládnete více. Přináší nové způsoby, jak zvýšit svoji každodenní produktivitu především díky novým vylepšeným funkcím.

Zobrazit článek…

Představujeme značku ZOPO
4. 4. 2014

Představujeme značku ZOPO

High-tech společnost založená roku 2012 zabývající se vývojem, výrobou, marketingem a servisem inteligentních mobilních telefonů.

Zobrazit článek…

Představujeme značku Xiaomi
12. 3. 2014

Představujeme značku Xiaomi

Xiaomi je soukromá společnost, která navrhuje, vyvíjí a prodává smartphony, aplikace a spotřební elektroniku. Od vydání svého prvního smartphonu v srpnu 2011 získali podíl na trhu v Číně a rozšířili sortiment o širší spektrum spotřební elektroniky. Cílem Xiaomi je udržet vysokou kvalitu a nízké ceny. Dnes má společnost více než tři tisíce zaměstnanců a její hodnota se odhaduje na 10 miliard dolarů, což ji staví na stejnou úroveň jako Lenovo, druhý největší výrobce počítačů na světě.

Zobrazit článek…

Servis telefonů s patnáctiletou tradicí.

Blog Beryko.cz © 2018