01.03.2015

Získali jsme certifikát Ověřeno zákazníky!

Máme pro Vás skvělou zprávu. Náš eshop splnil přísné podmínky a získal na Heureka.cz prestižní certifikát Ověřeno zákazníky. Od této chvíle může každý zákazník vidět, že poskytujeme kvalitní produkty a služby.

21.09.2014

Slovenská verze

Spustili jsme slovenskou verzi eshopu na adrese www.beryko.sk a nově tím rozšířili prodej i za hranice České republiky.

09.06.2014

Změna je život

Dnešním dnem jsme se posunuli zase o kus dál. Založili jsme firmu Beryko s.r.o. a stali jsme se plátci DPH. Změnili jsme obchodní model včetně nových obchodních podmínek, ve kterých už není zboží pouze zprostředkováváno, ale přímo prodáváno a odesíláno z ČR. Také jsme rozšířili platební možnosti o dobírku a zařídili si vlastní opravnu telefonů.

27.02.2014

Nemusíte platit ihned.

Nově máme v eshopu možnost nakupovat zboží na splátky. Partnerem se nám stala firma Cofidis, díky které můžete získat telefony na splátky s minimálním navýšením.

17.12.2013

Spouštíme nový jedinečný e-shop Beryko.cz!

A je to tady! Chvíli to trvalo, ale Beryko.cz Vám nabízí mobilní telefony a tablety za jedinečné ceny. Zatím si můžete vybírat z nabídky smartphonů, tabletů a příslušenství, brzy přibude i další exklusivní nabídka, takže se máte na co těšit!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím