Kariéra

Aktuálně nabízíme několik volných pozic v Plzni, životopisy, společně s názvem pozice, zasílejte na e-mail marketa@beryko.cz

V průběhu listopadu a prosince se chystáme otevírat nové pobočky v Českých Budějovicích (IGY Centrum), Liberci (OC Nisa), a Plzni (Plaza), životopisy můžete zasílat již nyní, na marketa@beryko.cz, v předmětu zprávy uvádějte o jaké město máte zájem, těšíme se na spolupráci. (informace naleznete níže)

Nenašli jste pozici, která by pro vás byla zajímavá? Nevadí! Pokud cítíte, že byste mohli být právoplatným členem našeho týmu, nabídněte nám to, co umíte a třeba se domluvíme.

Plzeň

Provozní manažer

Máte zkušenost s vedením týmu? Nebojíte se nových výzev? Zajímáte se o moderní technologie? Možná jste to Vy, koho hledáme!

Náplní práce je zejména zajištění klidného a svižného provozu s týmem cca 10 pracovníků a koordinace jejich pracovní náplně. Operativní řešení problémů a občasná manuální výpomoc ve skladu se zbožím. Budete pracovat s interním objednávkovým a skladovým systémem, komunikovat s různými odděleními ve společnosti včetně komunikace v AJ.

Člověk, který pro nás bude ten správný by měl mít prokazatelnou zkušenost s vedením týmu lidí, chuť do práce a určitou dávku odpovědnosti. Měl by být flexibilní a umět pracovat s PC. Samozřejmostí je dobrá komunikace v AJ a čistý TR. Výhodou je řidičský průkaz sk. B. Schopnost rychlého a správného rozhodování vítáme.

Nabízíme práci, ve které se nebudete nudit, slevu na produkty, fixní plat + bonusy, příspěvek na stravování, firemní tarif, možnost výuky AJ.

Mzda: 30 000 Kč

Administrátor e-shopů

Hledáme člověka, který bude mít na starosti prezentaci produktů značky Xiaomi na našich e-shopech. U nás se určitě nudit nebudete!

Náplní práce je především přidávání nových produktů na webové stránky (tvorba produktových textů, specifikace technických parametrů, fotografie produktů) a kontrola těch stávajících. Čeká na Vás spoustu zodpovědných úkolů jako je cenový monitoring a sledování trhu, propagace e-shopu a aktivní práce s naším interním systémem. Každý den budete spolupracovat s marketingovým, prodejním a expedičním oddělením.

Očekáváme od Vás češtinu slovem i písmem na vynikající úrovni, znalost práce na PC, komunikativní AJ, pečlivost a samostatnost. Výhodou bude zkušenost na podobné pozici (základní znalost prostředí e-shopů), oceníme zejména zkušenost s online prodejem, orientací v prostředí porovnávačů zboží a psaním produktových textů.

Úspěšnému kandidátovi nabízíme práci v příjemném prostředí v mladém kolektivu. Těšit se můžete na zaměstnanecké slevy, příspěvek na stravování, motivující finanční bonusy, firemní tarif, 2x týdně ve firmě výuka AJ s rodilým mluvčím a občerstvení na pracovišti.

Pokud Vás nabídka zaujala, těšíme se na Váš životopis. Dveře k nám si otevřete, pokud si pro nás zároveň připravíte analýzu webu www.beryko.cz a napíšete nám jaké změny by bylo vhodné zapracovat.

Samostatná účetní s praxí

Baví Vás práce s čísly? Máte prokazatelnou zkušenost s vedením účetnictví? Nebojíte se nových výzev? Pak možná hledáme právě Vás!

Nově otevíráme pozici Účetní, na kterou potřebujeme samostatného a aktivního člověka, který umí pracovat v účetním systému Pohoda, zvládá práci na PC a není mu cizí angličtina. Takový člověk by měl mít znalost aktuálních účetních standardů i daňových zákonů. Výhodou bude zkušenost se zahraničním obchodem (Čína).

Náplní práce je kompletní zpracovávání účetnictví, zejména:
- účtování přijatých faktur
- kontrola příjemek na sklad
- stahování bankovních výpisů a párování položek
- zpracování plateb do Číny
- účtování pokladních dokladů
- ruční párování plateb za karetní transakce
- zadávání nových zaměstnanců, odchod zaměstnanců, přihlašování na úřady, generování potřebných dokumentů
- zpracování mezd
- účetní závěrky, roční účetní závěrky
- zaúčtování služebních cest, příprava, zpracování a archivace potřebné dokumentace
- zpracování daňových přiznání (DPH, souhrnné hlášení, ekologická daň)
- komunikace s FÚ

Požadujeme SŠ nebo VŠ ekonomického směru s prokazatelnou praxí v účetnictví (5 a více let).

Nabízíme stabilní zaměstnání, odpovídající finanční ohodnocení za dobře odvedenou práci, bonusy, zaměstnanecké slevy na produkty značky Xiaomi, příspěvek na stravování, firemní tarif a pohodový kolektiv.

Nástup dle dohody.

Marketingový manager značky Xiaomi

Co Vás čeká?
Nabízíme práci, která je zajímavá a občas trochu náročná. Na denním pořádku vymýšlíme marketingové aktivity s našimi obchodními partnery, komunikujeme s grafiky a reklamními agenturami a máme na starosti plánování marketingových aktivit na našich prodejnách. Díky tomu je součástí práce navrhování bannerů, propagačních materiálů, online kampaní a dalších marketingových aktivit.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
Na toto místo potřebujeme člověka, který je schopen pracovat rychle a efektivně s důrazem na kvalitu odvedené práce. Předpokladem k získání pracovního místa je AJ slovem i písmem, prokazatelná zkušenost v marketingu v délce 1 rok a více, zkušenost s grafickými programy a výhodou je znalost produktů značky Xiaomi.

Co vám můžeme nabídnout?
Takového člověka umíme náležitě ocenit (fixní plat + bonusy), mimo jiné nabízíme také zaměstnanecké výhody ve formě slev na produkty, příspěvku na stravování a občerstvení na pracovišti.

Pojď prodávat Xiaomi!

Plzeň - OC Plaza, otevíráme v polovině listopadu 2018 (nástup v týdnu od 19.11.2018)
České Budějovice - IGY Centrum, otevíráme začátkem prosince 2018
Liberec - OC Nisa, otevíráme v průběhu prosince 2018

Jaký bys měl být?
Pro naši prodejnu Xiaomi hledáme správného člověka, kterého těší práce s lidmi. Tvým úkolem bude zajišťování bezproblémového chodu prodejny. Náplní práce bude prezentování produktů značky Xiaomi a jejich následný prodej zákazníkům. Součástí této práce je příjemné vystupování a dobré komunikační dovednosti. Máš u nás plusové body, pokud jsi fanouškem značky a veškerých moderních technologií.

Máme trenéra!
Náš trenér Tě na prodejně bude pravidelně navštěvovat a zlepšovat Tvé výsledky, proškolíme Tě nejenom na produkty, ale i na obchodní dovednosti, máme v plánu z Tebe udělat hvězdu v prodeji.

Co od nás můžeš čekat?
Můžeš se u nás těšit na fixní mzdu a téměř neomezený motivační systém provizí z prodeje. Čekají Tě soutěže mezi zaměstnanci o produkty Xiaomi. Slevy na produkty jsou samozřejmostí, vždyť nejlíp prodá obchodník, který ví jaké zboží nabízí.

V práci se budeš střídat se sympatickým kolegou, nabízíme směnný provoz krátký/dlouhý týden. Po 1. roce Ti dáme pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Mzda: 27 000 - 35 000 Kč

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.