Objednejte do 16:30 přes PPL – odešleme ještě dnes. Do uzávěrky zbývá jen....

Kariéra

Říká ti něco značka Xiaomi? Víš o ní víc a chceš s ní pracovat, tak neváhej a čti dál. Společnost Beryko s.r.o. se věnuje B2B obchodování s elektronikou, především mobilními telefony, jejich náhradními díly a příslušenstvím, ale i produkty chytré domácnosti. Působíme jako výhradní dovozce značky Xiaomi. Naše pozice na trhu rychle roste. My chceme růst zároveň s ní, a právě proto hledáme nadšené kolegy do našeho týmu. Jestli chceš být u něčeho nového a máš ambici budovat a posílit značku, tak neváhej a staň se členem našeho týmu!

Aktuálně nabízíme několik volných pozic v Plzni, Praze, Jihlavě, Pardubicích a Brně, životopisy, společně s názvem pozice, zasílejte na e-mail marketa@beryko.cz

Plzeň

Administrátor e-shopů

Hledáme člověka, který bude mít na starosti prezentaci produktů značky Xiaomi na našich e-shopech. U nás se určitě nudit nebudete!

Náplní práce je především přidávání nových produktů na webové stránky (tvorba produktových textů, specifikace technických parametrů, fotografie produktů) a kontrola těch stávajících. Čeká na Vás spoustu zodpovědných úkolů jako je cenový monitoring a sledování trhu, propagace e-shopu a aktivní práce s naším interním systémem. Každý den budete spolupracovat s marketingovým, prodejním a expedičním oddělením.

Očekáváme od Vás češtinu slovem i písmem na vynikající úrovni, znalost práce na PC, komunikativní AJ, pečlivost a samostatnost. Výhodou bude zkušenost na podobné pozici (základní znalost prostředí e-shopů), oceníme zejména zkušenost s online prodejem, orientací v prostředí porovnávačů zboží a psaním produktových textů.

Úspěšnému kandidátovi nabízíme práci v příjemném prostředí v mladém kolektivu. Těšit se můžete na zaměstnanecké slevy, příspěvek na stravování, motivující finanční bonusy, firemní tarif, 2x týdně ve firmě výuka AJ s rodilým mluvčím a občerstvení na pracovišti.

Pokud Vás nabídka zaujala, těšíme se na Váš životopis. Dveře k nám si otevřete, pokud si pro nás zároveň připravíte analýzu webu www.beryko.cz a napíšete nám jaké změny by bylo vhodné zapracovat.

Mzda: 24 000 - 29 000 Kč

Marketingový manager značky Xiaomi

Nabízíme práci, která je nejen náročná, ale i zajímavá. Na denním pořádku vymýšlíme marketingové aktivity s našimi obchodními partnery, komunikujeme s grafiky a reklamními agenturami a máme na starosti plánování marketingových aktivit na našich prodejnách. Díky tomu je součástí práce navrhování bannerů, propagačních materiálů, online kampaní a dalších marketingových aktivit v souladu s konceptem značky Xiaomi.

Na toto místo potřebujeme člověka, který se nezalekne občasného přesčasu, je schopen pracovat rychle a efektivně s důrazem na kvalitu odvedené práce. Předpokladem k získání pracovního místa je AJ slovem i písmem, prokazatelná zkušenost v marketingu v délce 1 rok a více a výhodou je znalost produktů značky Xiaomi.

Takového člověka umíme náležitě ocenit, mimo jiné nabízíme také zaměstnanecké výhody ve formě slev na produkty, příspěvku na stravování a občerstvení na pracovišti.

Merchandiser pro značku Xiaomi

Náplň práce:
- návštěva obchodních míst za účelem vizuální kontroly
- pravidelná péče o stávající zákazníky, řešení jejich požadavků
- představování nových produktů včetně zaučování prodejců
- zpracování pravidelných reportů

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B
- aktivní přístup a spolehlivost
- uživatelskou znalost práce na PC
- ochotu cestovat a časovou flexibilitu

Nabízíme:
- práci v mladém kolektivu
- firemní tarif, notebook
- firemní automobil
- slevy na produkty

Mzda: 25 000 Kč

Servisní technik / opravář mobilních telefonů

- servis mobilních telefonů značky Xiaomi
- servis příslušenství značky Xiaomi
- řešení požadavků od zákazníků
- spolupráce s partnery

Požadujeme:
- výborná znalost práce na PC
- zkušenosti s opravou mobilních telefonů
- komunikativnost na dobré úrovni slovem i písmem
- zkušenost s pájením
- jemná manuální zručnost

Nabízíme:
- firemní tarif
- příspěvek na obědy
- sleva na produkty
- provize z oprav
- bonusy
- občerstvení na pracovišti

Specialista klientského centra

- poskytování poradenského a informačního servisu našim zákazníkům
- příjímání příchozích hovorů od zákazníků, řešení dotazů
- emailová komunikace a komunikace přes live chat s našimi zákazníky
- technická podpora zákazníků značky Xiaomi (nejde o aktivní prodej přes telefon)
- po zaučení práce možnost práce z domova (krátký/dlouhý týden).

Požadujeme:
- znalost Xiaomi produktů a prostředí Android
- velmi dobré komunikační znalosti
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- vynikající znalost českého jazyka
- psaní všemi deseti
- po zaučení ochotu pracovat v krátkém/dlouhém týdnu (od 9 - 21 hodin)

Nabízíme:
- možnost práce z domova
- zaměstnanecká sleva na produkty
- bonusy

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč

Praha, Jihlava, Pardubice, Brno

Pojď prodávat Xiaomi!

Jaký bys měl být?
Pro naši prodejnu Xiaomi hledáme správného člověka, kterého těší práce s lidmi. Tvým úkolem bude zajišťování bezproblémového chodu prodejny. Náplní práce bude prezentování produktů značky Xiaomi a jejich následný prodej zákazníkům. Součástí této práce je příjemné vystupování a dobré komunikační dovednosti. Máš u nás plusové body, pokud jsi fanouškem značky a veškerých moderních technologií.

Máme trenéra!
Náš trenér Tě na prodejně bude pravidelně navštěvovat a zlepšovat Tvé výsledky, proškolíme Tě nejenom na produkty, ale i na obchodní dovednosti, máme v plánu z Tebe udělat hvězdu v prodeji.

Co od nás můžeš čekat?
Můžeš se u nás těšit na fixní mzdu a téměř neomezený motivační systém provizí z prodeje. Čekají Tě soutěže mezi zaměstnanci o produkty Xiaomi. Slevy na produkty jsou samozřejmostí, vždyť nejlíp prodá obchodník, který ví jaké zboží nabízí.

V práci se budeš střídat se sympatickým kolegou, nabízíme směnný provoz krátký/dlouhý týden. Po 1. roce Ti dáme pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Mzda: 27 000 - 35 000 Kč

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.