Objednejte do 16:30 přes PPL – odešleme ještě dnes. Do uzávěrky zbývá jen....

Kariéra

Aktuálně nabízíme několik volných pozic v Plzni, Pardubicích a Liberci, životopisy, společně s názvem pozice, zasílejte na e-mail marketa@beryko.cz

Nenašli jste pozici, která by pro vás byla zajímavá? Nevadí! Pokud cítíte, že byste mohli být právoplatným členem našeho týmu, nabídněte nám to, co umíte a třeba se domluvíme.

Plzeň

Provozní manažer

Máte zkušenost s vedením týmu? Nebojíte se nových výzev? Zajímáte se o moderní technologie? Možná jste to Vy, koho hledáme!

Náplní práce je zejména zajištění klidného a svižného provozu s týmem cca 10 pracovníků a koordinace jejich pracovní náplně. Operativní řešení problémů a občasná manuální výpomoc ve skladu se zbožím. Budete pracovat s interním objednávkovým a skladovým systémem, komunikovat s různými odděleními ve společnosti včetně komunikace v AJ.

Člověk, který pro nás bude ten správný by měl mít prokazatelnou zkušenost s vedením týmu lidí, chuť do práce a určitou dávku odpovědnosti. Měl by být flexibilní a umět pracovat s PC. Samozřejmostí je dobrá komunikace v AJ a čistý TR. Výhodou je řidičský průkaz sk. B. Schopnost rychlého a správného rozhodování vítáme.

Nabízíme práci, ve které se nebudete nudit, slevu na produkty, fixní plat + bonusy, příspěvek na stravování, firemní tarif, možnost výuky AJ.

Mzda: 30 000 Kč

Administrátor e-shopů

Hledáme člověka, který bude mít na starosti prezentaci produktů značky Xiaomi na našich e-shopech. U nás se určitě nudit nebudete!

Náplní práce je především přidávání nových produktů na webové stránky (tvorba produktových textů, specifikace technických parametrů, fotografie produktů) a kontrola těch stávajících. Čeká na Vás spoustu zodpovědných úkolů jako je cenový monitoring a sledování trhu, propagace e-shopu a aktivní práce s naším interním systémem. Každý den budete spolupracovat s marketingovým, prodejním a expedičním oddělením.

Očekáváme od Vás češtinu slovem i písmem na vynikající úrovni, znalost práce na PC, komunikativní AJ, pečlivost a samostatnost. Výhodou bude zkušenost na podobné pozici (základní znalost prostředí e-shopů), oceníme zejména zkušenost s online prodejem, orientací v prostředí porovnávačů zboží a psaním produktových textů.

Úspěšnému kandidátovi nabízíme práci v příjemném prostředí v mladém kolektivu. Těšit se můžete na zaměstnanecké slevy, příspěvek na stravování, motivující finanční bonusy, firemní tarif, 2x týdně ve firmě výuka AJ s rodilým mluvčím a občerstvení na pracovišti.

Pokud Vás nabídka zaujala, těšíme se na Váš životopis. Dveře k nám si otevřete, pokud si pro nás zároveň připravíte analýzu webu www.beryko.cz a napíšete nám jaké změny by bylo vhodné zapracovat.

Samostatná účetní s praxí

Baví Vás práce s čísly? Máte prokazatelnou zkušenost s vedením účetnictví? Nebojíte se nových výzev? Pak možná hledáme právě Vás!

Nově otevíráme pozici Účetní, na kterou potřebujeme samostatného a aktivního člověka, který umí pracovat v účetním systému Pohoda, zvládá práci na PC a není mu cizí angličtina. Takový člověk by měl mít znalost aktuálních účetních standardů i daňových zákonů. Výhodou bude zkušenost se zahraničním obchodem (Čína).

Náplní práce je kompletní zpracovávání účetnictví, zejména:
- účtování přijatých faktur
- kontrola příjemek na sklad
- stahování bankovních výpisů a párování položek
- zpracování plateb do Číny
- účtování pokladních dokladů
- ruční párování plateb za karetní transakce
- zadávání nových zaměstnanců, odchod zaměstnanců, přihlašování na úřady, generování potřebných dokumentů
- zpracování mezd
- účetní závěrky, roční účetní závěrky
- zaúčtování služebních cest, příprava, zpracování a archivace potřebné dokumentace
- zpracování daňových přiznání (DPH, souhrnné hlášení, ekologická daň)
- komunikace s FÚ

Požadujeme SŠ nebo VŠ ekonomického směru s prokazatelnou praxí v účetnictví (5 a více let).

Nabízíme stabilní zaměstnání, odpovídající finanční ohodnocení za dobře odvedenou práci, bonusy, zaměstnanecké slevy na produkty značky Xiaomi, příspěvek na stravování, firemní tarif a pohodový kolektiv.

Nástup dle dohody.

Marketingový manager značky Xiaomi

Co Vás čeká?
Nabízíme práci, která je zajímavá a občas trochu náročná. Na denním pořádku vymýšlíme marketingové aktivity s našimi obchodními partnery, komunikujeme s grafiky a reklamními agenturami a máme na starosti plánování marketingových aktivit na našich prodejnách. Díky tomu je součástí práce navrhování bannerů, propagačních materiálů, online kampaní a dalších marketingových aktivit.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
Na toto místo potřebujeme člověka, který je schopen pracovat rychle a efektivně s důrazem na kvalitu odvedené práce. Předpokladem k získání pracovního místa je AJ slovem i písmem, prokazatelná zkušenost v marketingu v délce 1 rok a více, zkušenost s grafickými programy a výhodou je znalost produktů značky Xiaomi.

Co vám můžeme nabídnout?
Takového člověka umíme náležitě ocenit (fixní plat + bonusy), mimo jiné nabízíme také zaměstnanecké výhody ve formě slev na produkty, příspěvku na stravování a občerstvení na pracovišti.

Pojď prodávat Xiaomi!

Liberec - OC Nisa, otevíráme 14.12.2018
Pardubice - nástup ihned
Plzeň Plaza - nástup ihned

Jaký bys měl být?
Pro naši prodejnu Xiaomi hledáme správného člověka, kterého těší práce s lidmi. Tvým úkolem bude zajišťování bezproblémového chodu prodejny. Náplní práce bude prezentování produktů značky Xiaomi a jejich následný prodej zákazníkům. Součástí této práce je příjemné vystupování a dobré komunikační dovednosti. Máš u nás plusové body, pokud jsi fanouškem značky a veškerých moderních technologií.

Máme trenéra!
Náš trenér Tě na prodejně bude pravidelně navštěvovat a zlepšovat Tvé výsledky, proškolíme Tě nejenom na produkty, ale i na obchodní dovednosti, máme v plánu z Tebe udělat hvězdu v prodeji.

Co od nás můžeš čekat?
Můžeš se u nás těšit na fixní mzdu a téměř neomezený motivační systém provizí z prodeje. Čekají Tě soutěže mezi zaměstnanci o produkty Xiaomi. Slevy na produkty jsou samozřejmostí, vždyť nejlíp prodá obchodník, který ví jaké zboží nabízí.

V práci se budeš střídat se sympatickým kolegou, nabízíme směnný provoz krátký/dlouhý týden. Po 1. roce Ti dáme pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Mzda: 27 000 - 35 000 Kč

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.