Xiaomi Redmi 3S - nový hit za nízkou cenu

Představujeme značku ZOPO

Představujeme značku ZOPO

High-tech společnost založená roku 2012 zabývající se vývojem, výrobou, marketingem a servisem inteligentních mobilních telefonů.

banner

O společnosti

ZOPO považuje za svoje poslání hledat zákazníky, které těší inteligentní technologie a udržet si je napořád. Mezi základní hodnoty firmy patří důvěryhodnost a inovace. Právě jejich neustálý vývoj v oblasti chytrých smartphonů koresponduje s rostoucím zájmem zákazníků.

ZOPO činí její výrobky excelentní a zároveň ekonomické. Dává šanci těm, kteří chtějí vlastnit nejnovější dostupné technologie a zažít tak úžasný kybernetický svět za průměrnou cenu. ZOPO aspiruje na to stát se vedoucí značkou v oblasti inteligentních telefonů. Tvrdí, že tento svět je tvořen sny obyčejných lidí a plnění těchto snů je cesta k zlepšení našeho světa.

Marketing

Společnost ZOPO nám v praxi představuje nevídaný úspěch přímého on-line marketingu, který je založen na prodeji zboží rovnou od výrobce k zákazníkovi. Tím se rapidně snižuje cena.

V Číně společnost správně vsadila na síť obchodů, kde je možné si produkty osahat a vyzkoušet, tím zájem ještě stoupl.

ZOPO Mobile obchod v Číně

 

Historie

První generací chytrých telefonů byli ZP100 a ZP200, později se k nim přidal ZP300. ZP200 měl v Číně obrovský úspěch coby první "bezbrýlový" 3D Android telefon s procesorem MTK6575. Poté jako první společnost vyrobila a dodala smartphone s Linux Sailfish OS.

Současnost

Nejnovějším produktem je ZOPO ZP998 C2 s osmijádrovým procesorem MTK6592, displajem s FullHD rozlišením 1920 x 1080 pixel, 2 GB RAM, pamětí 16 GB a 14 Mpix zadním fotoaparátem + 5 Mpix předním.

Budoucnost

Novinkou, která půjde brzy do prodeje je ultra tenký ZP1000 s displejem o rozlišení 1280 x 720 pixel, 1.7Ghz MT6592 octacore procesorem, 1GB RAM a 16 GB interní paměť.

Distribuce

ZOPO produkty se stali také oblíbenou volbou online prodejců v zahraničí. Jsou distribuovány například v těchto online obchodech:
- ZOPO MOBILE SHOP
- Qik TECH SHOP
- ZOPO MOBILY
- ZOPO Polska
- Beryko.cz
- ZOPO Benelux
- ZOPO Nederland
- V Německu je oficiálním distributorem zopo.de GmbH s ústředím ve městě Kiel.

Odkazy

Oficiální stránky výrobce zopomobile.cn
Oficiální YouTube Chanel ZOPO Mobile

Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie k článku: ZOPO Mobile

foto4.jpg
foto2.jpg
foto5.jpg
foto3.jpg
foto6.jpg
foto1.jpg

Vloženo: 04.04.2014 20.44. Přečteno: 15263×.

Komentáře k článku Představujeme značku ZOPO

Přidat komentář

Jméno:

Komentář:

Předmět:

 

K článku zatím nebyl vložen žádný komentář.

Servis telefonů s patnáctiletou tradicí.

Blog Beryko.cz © 2019