Objednejte do 16:30 přes PPL – odešleme ještě dnes. Do uzávěrky zbývá jen....

Xiaomi Yi 4K+ s vodotěsným pouzdrem (4K Plus)

#1200

Prodej tohoto produktu je v tuto chvíli ukončen. Můžeme Vám však nabídnout několik alternativ.

close
Obrázky zboží
Xiaomi Yi 4K+ s vodotěsným pouzdrem (4K Plus)

Popis a parametry pro Xiaomi Yi 4K+ s vodotěsným pouzdrem (4K Plus)

Oficiální česká distribuce Yi

Set obsahuje Xiaomi Yi 4K Plus včetně originálního vodotěsného pouzdra Xiaomi.


Fenomenální a velmi oblíbená série sportovních a akčních YI kamer od společnosti Xiaomi pokračují v dláždění zlaté cesty a přichází nová a vylepšená verze předchozího modelu Xiaomi Yi 4K Action.

xiaomi_yi_plus_action_a

Na co se zejména můžeme těšit v porovnání s předchozí verzí?

Xiaomi YI 4K+ Action kamera má dvojnásobnou snímkovací frekvenci, a tak si hravě poradí s pořízením videí ve vysokém rozlišení 4K (3840 × 2160px) s 60 snímky za sekundu při datovém toku až 120 Mbps. Běžné akční kamery nabízejí pro srovnání pouze 30 FPS u jiných modelů akčních kamer.

Hardwarová výbava

YI 4K + zabalí mnoho pokročilých technologií, a to i v takovém malém formátu. Je dodáván s obrazovým senzorem IMX377 o 12MPx a 7 vrstvou skleněnou čočkou v kombinaci s clonou F2.8, která zachycuje ostré a detailní záběry ve všech světelných podmínkách.. S osazeným čipsetem Ambarella H2 a procesorem ARM Cortex-A53 quad-core, ATL 1400mAh kapacitou baterie, a 2,19 " dotykovou obrazovkou a mnoho dalšího. YI 4K + produkuje obraz a video v nejvyšší kvalitě v jaké si lze představit.

Xiaomi_YI_4K_plus_b

Elektronická stabilizace obrazu

Největším postrachem při natáčení videí je rozhodně roztřesená ruka. To však už dokáží řešit moderní technologie. EIS - elektronická stabilizace obrazu, která se postará o to, aby pořizované snímky byly bez otřesů, a to rovnou při jejich natáčení. Kamera je schopna pořídit kvalitní záznamy bez otřesů díky vestavěnému gyroskopu a akcelerometru pro detekci polohy a změnu pohybu. Videa už nikdy nebudou rozmazaná.

 Bez EIS: S EIS: 

Výkonnost čipsetu

Akční kamera Xiaomi YI 4K+ je osazena revolučním čipem Ambarella H2 SOC. Vylepšený nástupce předchozího čipu A9SE SOC, který je v oblasti spotřeby energie prvotřídní jedničkou s nálepkou extrémně nízká spotřeba energie. Šetří nejen výpočetní nároky na zařízení, ale především šetří výdrž baterie.

Formát RAW

Xiaomi YI Action 4K+ se dostalo mnoho nových aktualizací a vylepšení. Jednou z mnoha změn, která stojí za zmínku je rozhodně formát RAW, který zachovává maximum informací získaných snímačem fotoaparátu, a tak nedochází ke ztrátě na kvalitě snímků. Různé formáty digitálních snímků jsou ztrátově komprimované, a tak přicházíte o detail a jiskru ve snímku. Tomu je ale s formátem RAW učiněna přítrž. YI 4K dokáže zachytit obrázky v nejvyšší kvalitě s nejmodernější možností úprav pomocí formátu RAW.

YI_action_4K_plus-e


Ovládání a nastavení

Unikátní hlasová technologie Vám dává možnost handsfree kontroly s vylepšenou kvalitou venkovního zvuku a s jedoduchými hlasovými povely (funkce bude dostupná po vydané aktualizaci firmware). YI 4K+ poskytuje mnoho pokročilých nastavení kvality obrazu. Interakce je velmi jednoduchá a intuitivní, budete se cítit jako když používáte smartphone.

Kompatibilita a přenos dat

Xiaomi YI 4K+ je dodáván s plně revezibilním USB konektorem typu C, který dává maximální pohodlí co se kompatibility týče, a zároveň jeho datové schopnosti jsou posíleny, díky rychlejšímu přenosu dat s USB 3.0 a podporou externího mikrofonu.

Xiaomi_Yi_action_4K_plus_f


Publikování a živé vysílání

Zaujměte své publikum Live stream videi, které lze publikovat již během natáčení. S Xiaomi Yi 4K+ můžete spustit živé vysílání a podělit se tak okamžitě se svými zážitky na většině hlavních streaming platforem.

Kompaktní design

Velké plus si zaslouží Xiaomi YI 4K+ neboť zachovali kompaktní design a veškeré standardy z předchozího modelu, a tak lze veškeré příslušenství opětovně použít, není potřeba nakupovat nové vodotěstné kryty, ani teleskopické selfie tyče apod.
Action_YI_4K_plus_d

Srovnání kamer

Značka Xiaomi Yi 4K+ Action GoPro Hero 5 Black edition
Hmotnost 96 g 118 g
Rozměry 65 × 30 × 42 mm 62 x 44,6 x 32,7 mm 
Přenosová rychlost 40 Mbps 15 Mbps
Hlasové ovládání  Ano Ano
Stabilizace obrazu Ano Ano
Velikost displeje 2,19" dotykový 2" dotykový
Kapacita baterie 1400 mAh 1220 mAh
Video 4K 60 FPS 4K 30 FPS
micro SD karta až 128 GB až 128 GB
Procesor  Ambarella H2 Ambarella A9SE
Fotoaparát 12 Mpx 12 Mpx
Čočka 7 vrstvá 6 vrstvá
Bluetooth v4.0 v4.0

loading

Komentáře k Xiaomi Yi 4K+ s vodotěsným pouzdrem (4K Plus)(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím