Objednejte do 16:30 přes PPL – odešleme ještě dnes. Do uzávěrky zbývá jen....

Xiaomi MiBand 1S

#0641

Prodej tohoto produktu je v tuto chvíli ukončen. Můžeme Vám však nabídnout několik alternativ.

close
Obrázky zboží
Xiaomi MiBand 1S

Popis a parametry pro Xiaomi MiBand 1S

Vylepšená verze legendárního Fitness náramku Xiaomi MiBand s přídomkem 1S. Oslní především novými funkcemi, které předchozí verzi Xiaomi Miband chyběla.

Xiaomi MiBand 1S
Fitness náramek má mnoho užitečných funkcí mezi které patří např. odemykání telefonu pohybem ruky, měření kroků, měření kvality spánku včetně inteligentního budíku, vibrace při příchozím hovoru a budík, který Vás probudí vibracemi.

Screen MiBand 1S 
A jaké jsou nové funkce oproti předchozí verzi?

Xiaomi MiBand 1S
nyní měří srdeční aktivitu. Se snímačem tepové frekvence lze nyní bez problémů hlídat svůj rytmus v reálném čase. Chtete-li mít svoji kondici plně pod dohledem, je vhodné využít další funkce aplikace Mi Fit v telefonu. Při zakoupení Xiaomi digitální váhy, která se s aplikací propojí podobně jako náramek pomocí technologie Bluetooth, lze hlídat i Vaše kila. Z grafů v aplikaci lze jednoduše určit úbytky či nárůstky na váze, a tím odhadnout intenzitu cvičení. 

Screen MiBand 1S

Se kterými zařízeními bude MiBand 1S kompatibilní?

Mi Band 1S komunikuje s telefonem prostřednictvím technologie Bluetooth 4.0 podobně jako jeho předchůdce. Spárovaný telefon pak musí disponovat minimálně Bluetooth 4.0 a Androidem 4.4. 

Používáte-li zařízení od společnosti Apple můžete rovněž využívat služeb podporuje  MiBand 1S. Je však nezbytné mít na telefonu nainstalovaný iOS 7 nebo novější. Pokud chcete využít také funkci chytrého odemknutí telefonu, potřebujete buď jeden z telefonů Xiaomi běžící na MIUI 6 (Mi2/2S/2A, Mi 3, Mi 4, Mi Note, Mi 4C, Redmi 1S, Redmi 2/2A, Redmi Note, Redmi Note2) nebo Android 5.0 a novější.

Délka náramku je 230 mm

Informace o výrobku:
- Kapacita baterie 45 mAh
- 3 signalizační LED diody
- Voděodolný s certifikací IP67
- Software náramku se sám automaticky aktualizuje přes Bluetooth

Rozměry Xiaomi MiBandu

Pro propojení náramku s telefonem je zapotřebí mít nainstalovanou aplikaci Mi Fit.
Pro operační systém Android je dostupná na Google Play.
Pro operační systém iOS je dostupná na iTunes

Rozměry nové verze fitness strojku MiBand 1S jsou téměř totožné s původní verzí, strojek tak lze bez komplikací používat v původních silikonových náramcích.

Screen MiBand 1S

Přečtěte si naší interní recenzi na předchozí verzi náramku Fitness náramek Mi Band: Nikdy nespí. Více o historii firmy Xiaomi.

100% originál, jehož pravost si můžete ověřit na stránkách výrobce.
Xiaomi MiBand 1SVýrobek je dostupný v mnoha barevných variantách. Vybírat lze i ze široké palety materiálů, ze kterých je náramek zhotoven. MiBand tak bude za všech okolností Váš stylový pomocník.

 

loading


Kompletní článek včetně všech fotografií najdete na stránce https://www.beryko.cz/blog/o-vyrobcich/predstavujeme-znacku-xiaomi.html

loading

loading

Komentáře k Xiaomi MiBand 1S(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím