Xiaomi Mi VR Play

#0891

Prodej tohoto produktu je v tuto chvíli ukončen. Můžeme Vám však nabídnout několik alternativ.

close
Obrázky zboží
Xiaomi Mi VR Play

Popis a parametry pro Xiaomi Mi VR Play

Xiaomi-VR-Play-1

Zažijte nový pohled s brýlemi pro virtuální realitu Xiaomi Mi VR Play. Z pohodlí obývací pokoje je nyní možné si prohlídnout celý svět nebo se přímo ocitnout v herním světě, živoucí ponoření do panoramatického videa. Xiaomi Mi VR brýle uspokojí Vaši zvědavost o světě a dopřejí Vám jiný způsob vnímání rozsáhlých zkušeností. S možností využití telefonu se jedná o levný a velmi chytlavý způsob zábavy.

Xiaomi-vr-play-using

VR
(Virtiální realita) je nový způsob prohlížení virtuální reality, který nemá hranice. Panoramatické video Vám umožní plynulé prohlížení zprava doleva, nahoru a dolá od pláží v Rio de Janiero až po amazonské deštné pralesy.

Jediné co je potřeba udělat, je připnout mobilní telefon do pouzdra s brýlemi, nasadit si je spolu se sluchátky, pohodlně se usadit a užít si atmosféru jako z kina či divadla. Ať už panoramatické video, 2D nebo 3D film či herní aplikace.

Xiaomi-VR-Play-album

Xiaomi Mi VR Play je kompatibilními se všemi značkami mobilních telefonů, jediné omezení se týče rozměrů telefonu, který musí odpovídat rozmezí uhlopříčkou displeje 4,7" - 5,7".
 
Klíčové vlastnosti:
  • brýle pro virtuální realitu pro sledování panoramatických, 2D, 3D videí a hraní her
  • možnost vložit mobilní telefon s úhlopříčkou displeje 4,7-5,7"
  • rozměry: 201x91x107 mm
  • hmotnost: 207,8 g

loading

loading

Komentáře k Xiaomi Mi VR Play(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím