Objednejte do 16:30 přes PPL – odešleme ještě dnes. Do uzávěrky zbývá jen....

Xiaomi Mi VR Play 2

#1214

Prodej tohoto produktu je v tuto chvíli ukončen. Můžeme Vám však nabídnout několik alternativ.

close
Obrázky zboží
Xiaomi Mi VR Play 2

Popis a parametry pro Xiaomi Mi VR Play 2

Xiaomi představuje druhou generaci svého cenově dostupného headsetu VR Play který funguje v kombinaci s většinou smartphonů. Oproti předchůdci došlo hlavně ke zlepšení konstrukce a provedení z příjemného textilu.

xiaomi_vr_play_2

Design byl ve srovnání s minulou generací zcela přepracován. Místo hranatých tvarů bylo použito elegantnější zaoblení. Tělo je navíc potaženo měkkou textilií, která má spolu se znatelně sníženou hmotností přispět k vyššímu komfortu při nošení.

xiaomi_vr_play_2

Klíčové vlastnosti:
  • Brýle pro virtuální realitu pro sledování panoramatických, 2D, 3D videí a hraní her.
  • Možnost vložit mobilní telefon s úhlopříčkou displeje 4,7-5,7"
  • Rozměry: 201x91x107 mm
  • Hmotnost: 183 g
xiaomi_vr_play_2

Zažijte nový pohled s brýlemi pro virtuální realitu Xiaomi Mi VR Play 2. Z pohodlí obývací pokoje je nyní možné si prohlídnout celý svět nebo se přímo ocitnout v herním světě, živoucí ponoření do panoramatického videa. Xiaomi Mi VR Play 2 brýle uspokojí Vaši zvědavost o světě a dopřejí Vám jiný způsob vnímání rozsáhlých zkušeností. S možností využití telefonu se jedná o levný a velmi chytlavý způsob zábavy.

xiaomi_vr_play_2

Nová generace VR Play 2 zajistila pohodlnější vkládání a vyjímaní smartphonu a lepší cirkulaci vzduchu proti zahřívaní při delším hraní.

xiaomi_vr_play_2

VR
(Virtiální realita) je nový způsob prohlížení virtuální reality, který nemá hranice. Panoramatické video Vám umožní plynulé prohlížení zprava doleva, nahoru a dolá od pláží v Rio de Janiero až po amazonské deštné pralesy.

xiaomi_vr_play_2

Jediné co je potřeba udělat, je připnout mobilní telefon do pouzdra s brýlemi, nasadit si je spolu se sluchátky, pohodlně se usadit a užít si atmosféru jako z kina či divadla. Ať už panoramatické video, 2D nebo 3D film či herní aplikace.

xiaomi_vr_play_2

Xiaomi Mi VR Play 2 je kompatibilními se všemi značkami mobilních telefonů, jediné omezení se týče rozměrů telefonu, který musí odpovídat rozmezí uhlopříčkou displeje 4,7" - 5,7".
 

loading

loading

Komentáře k Xiaomi Mi VR Play 2(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím