Objednejte do 16:30 přes PPL – odešleme ještě dnes. Do uzávěrky zbývá jen....

Xiaomi Mi Smart Scale 2

#1219

Prodej tohoto produktu je v tuto chvíli ukončen. Můžeme Vám však nabídnout několik alternativ.

close
Obrázky zboží
Xiaomi Mi Smart Scale 2

Popis a parametry pro Xiaomi Mi Smart Scale 2

Druhá generace chytré digitální váhy nyní měří nejen váhu, ale i podíl tuku v těle, svalovou a kostní hmotu, objem vody v těle a index BMI. Navíc je tenčí a lehčí, než kdy dřív.

scale2-05

Hledáte váhu, která toho zvládne více, než jen prozradit Vaši hmotnost? Xiaomi Mi Smart Scale 2 se řadí do nové generace chytrých vah, které nejen prozradí více informací o Vašem těle, ale zároveň je zaznamenávají do Vašeho mobilního telefonu. Stačí se jen každé ráno postavit na váhu, která se již sama postará o vše důležité a veškeré údaje lze následně prohlížet v aplikaci Mi Fit v mobilním telefonu, kde lze sledovat i změny hodnot v čase. 

scale


Xiaomi Scale má jednoduché ovládání,
stačí ji jen zapnout, postavit se na ni a již můžete odečítat hodnoty z dobře čitelného digitálního displeje, který je tvořen 161 LED diodami. Hmotnost lze jednoduše nastavit v kilogramech či v librách. 

Klíčové vlastnosti:
  • Jednoduchý minimalistický vzhled
  • Měří váhupodíl tuku v tělesvalovou a kostní hmotu, objem vody v těle a index BMI
  • Ultra-tenký design
  • Skrytý LED display
  • Data jsou synchronizovány s aplikací Mi Fit
  • Váha je poháněna čtveřicí tužkových baterií AAA


scale 

Druhá generace digitální váhy od Xiaomi je ještě tenčí než předtím, ale nově nabízí čtyři ocelové elektrody, které díky metodě BIA (Bioelectrical impedance analysis) během chvilky provedou test o 10 bodech.

scale2

Co však dělá Xiaomi Scale tak vyjímečnou je fakt, že je vybavena Bluetooth technologií. Pomocí Bluetooth technologie je možné se připojit k mobilnímu telefonu nebo populárnímu Xiaomi MiBand náramku. Mobilní telefon musí obsahovat aplikaci Mi Fit, která je s váhou plně kompatibilní. Aplikace kromě běžného zaznamenávání hmotnosti umožnuje spočítat BMI index. Z jednotlivých hodnot lze pozorovat vývoj hmotnosti i jiných hodnot. V telefonu si budete moci zaznamenávat hodnoty všech vašich blízkých a budete tak mít vždy přehled o jejich zdravotní kondici (pamět až 16 osob). 

scale

Výrobek je vybaven autokalibračním systémem a také systémem pro automatické vypnutí. O dodávání energie se starají 4 AA baterie, které nejsou součástí balení.

scale

Každého jistě potěší kompatibilita s operačními systémy Android a iOS. Při použití operačního systému Android je zapotřebí verze 4.4 a vyšší s podporou Bluetooth 4.0. Pro milovníky iOS operačního systému je zapotřebí verze 7.0 a vyšší (iPhone 4s / 5/ 5s / 5c / 6 / 6Plus).

scale2

Rozměry: 300×300×20 mm
Rozsah vážení: 5 - 150 kg
Jednotky: kilogramy, libry
Svrchní materiál: Super bílé sklo
Spodní materiál: ABS
Barva: bílá
Baterie: 4 x AAA baterie
Tolerance chyb: 5 kg - 50kg: maximálně 0,1 kg 50kg - 150kg: maximálně 0,2 Kg
Připojení: Bluetooth technologie
Měřené veličiny: hmotnost, množství tuku, svalstva, vody, kostí a další
Minimální měřitelná hmotnost: 50 g
loading


Kompletní článek včetně všech fotografií najdete na stránce https://www.beryko.cz/blog/o-vyrobcich/predstavujeme-znacku-xiaomi.html

loading

Komentáře k Xiaomi Mi Smart Scale 2(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím