Objednejte do 16:30 přes PPL – odešleme ještě dnes. Do uzávěrky zbývá jen....

Xiaomi Mi Smart Kettle

#1313

close

Našli jste lepší cenu?

Dejte nám o tom vědět odesláním tohoto formuláře a my se zkusíme přizpůsobit. Vyplňte prosím všechna pole označená tučně:


close
Obrázky zboží
Xiaomi Mi Smart Kettle

Popis a parametry pro Xiaomi Mi Smart Kettle

Xiaomi Mi Smart Kettle, která disponuje výkonem 1800W, dokáže tedy rovnoměrně ohřívat vodu zdola nahoru, tak je voda na té správné teplotě opravdu hodně rychle. Můžete ji spárovat se svým telefonem a aplikací Mi Home a nastavit si teplotu vody. Vývojáři mysleli také na bezpečnost, a proto má konvice třístupňovou ochranu. K výrobě byl použit plast a nerezová ocel.

mi_smart_kettle

Vysoce kvalitní nerezová ocel 304, standardu GB4806, ze které jsou vyrobeny veškeré součásti konvice, které jsou v přímém kontaktu s vodou. Tento nerezový materiál je velmi bezpečný a je široce využíván v lékařském a potravinářském průmyslu. Mezi jeho hlavní vlastnosti patří odolnost proti korozi, opotřebení, zápachu a také snadné čištění.

Klíčové vlastnosti:

  • Kvalitní konstrukce pro efektivní ohřev
  • Výkon 1800W
  • 1,5 litru vody ve varu za pouhých 5 minut
  • Ovládání přes mobilní telefon prostřednictvím Bluetooth
  • Udržování nastavené teploty až po dobu 12 hodin
  • Tělo s tepelnou izolací zaručuje, že se o konvici nikdy nepopálíte
  • Vizuální LED světlo s indikací teploty vody
  • Termostat STRIX pro delší životnost
 
 Oneplus5T_1

Ve srovnání s bežnými termostaty, Mi Smart Kettle použivá britské termostaty STRIX, které se používájí například u rýžovarů, kde je kladen důraz na přesné řízení teploty, aby bylo dosaženo úplného dovaření potraviny. Termostaty STRIX vydrží až 10000 krát déle než běžné termostaty.

mi_smart_kettle

Trojitá bezpečností ochrana - Jakmile dojde k varu vody, konvice automaticky sepne a odpojí se od zdroje elektrické energie, pokud je v konvici nedostatek vody nebo žádná voda, opět automaticky sepne a odpojí se od zdroje elektrické energie. Dobře navržený napájecí konektor zabraňuje úrazu elektrickým proudem.

loading

Komentáře k Xiaomi Mi Smart Kettle(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

loading

Xiaomi Mi Smart Kettle na splátky

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím