Objednejte do 16:30 přes PPL – odešleme ještě dnes. Do uzávěrky zbývá jen....

Xiaomi Mi Router 3

#1328

Prodej tohoto produktu je v tuto chvíli ukončen. Můžeme Vám však nabídnout několik alternativ.

close
Obrázky zboží
Xiaomi Mi Router 3

Popis a parametry pro Xiaomi Mi Router 3

V současné době je náš život stěží představitelný bez internetu. Během posledního desetiletí byl jeho dopad větší než kdykoli předtím: zaplatíme účty, ležíme na gauči, procházíme online jednání s našimi zámořskými partnery, streamujeme HD filmy, nakupujeme naše potraviny a oblečení. Internetové technologie neustále drží krok s potřebami rychle se rozvíjející společnosti. Tyto nároky splňuje Xiaomi WiFi Router 3, tedy výkonný směrovač, který nabízí rychlý přístup k internetu.

xiaomi-mi-wifi-router-3-white

Router je doslova naditý nejnovějšími síťovými technologiemi. A díky rozhraní WiFi IEEE 802.11a / b / g / n / ac; může nabídnout vskutku rychlé datové přenosy. Ty dosahují rychlosti až 1167 Mbps. Se směrovačem Xiaomi Mi Router 3 si můžete užívat výborné rychlosti připojení ke světové informační síti.

router

Klíčové vlastnosti:

  • Využívá technologie WiFi IEEE 802.11a / b / g / n / ac
  • Pracuje na kmitočtu 2.4 Ghz/5 Ghz
  • Zařízení má čtyři antény k pokrytí co největšího prostoru
  • Přenosová rychlost činí až 1167 Mbps
  • 128MB operační paměti a čip Mediatek MT7620A
  • Rozměry: 195 x 131 x 23,5 mm, 220 gramů
 
 Oneplus5T_1

Výběr směrovače s dobrou anténou je důležitý a má vliv na větší rychlosti připojení a lepšímu výkonu. Xiaomi Mi WiFi Router 3 je právě proto vybaven čtyřmi vysokorychlostními externími anténami s vynikajícím výkonem. Čtyři antény (konfigurace 2x2) pomáhají pokrýt celý váš dům kvalitním signálem.

xiaomi-mi-wifi-router

Mobilní aplikace Mi WiFi umožňuje vzdáleně provozovat router. Spouští se v systémech Android a iOS, umožňuje ovládat nastavení routeru prostřednictvím vlastní sítě a vzdáleného připojení k internetu. Je možné sledovat činnost routeru mimo dům a nastavit široký seznam nastavení: Umožňuje vidět, kdo je připojen k síti v daném okamžiku, nastavit rychlost internetu pro jednoho uživatele, vyměnit si soubory mezi účastníky sítě a další.

xiaomi-mi-wifi-router

Router využívá sedmúrovňový bezpečnostní systém, který chrání váš počítač a vaši síť před útoky způsobenými viry, úniky dat, hijacku routeru a blokuje škodlivé webové stránky. Uživatel bude moci ovládat úroveň zabezpečení pomocí mobilní aplikace, např. odmítnout nebo povolit přístup k novým kontaktům, prověřovat stažené soubory, apod.


loading

Komentáře k Xiaomi Mi Router 3(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím