Objednejte do 16:30 přes PPL – odešleme ještě dnes. Do uzávěrky zbývá jen....

Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light

#1299

close

Našli jste lepší cenu?

Dejte nám o tom vědět odesláním tohoto formuláře a my se zkusíme přizpůsobit. Vyplňte prosím všechna pole označená tučně:


close
Obrázky zboží
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light

Popis a parametry pro Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light

Také už vás nebaví hledat doma něco po tmě? Přesně pro vaše potřeby je noční světlo s aktivací pohybem od Xiaomi. Čistý, ale elegantní vzhled nebude rušit na žádné zdi nebo skřínce. 

mi-nightlight

Světlo má úhel snímání 120 stupňů a reaguje na vzdálenost je 5 až 7 metrů. Pomocí pokročilého fotosenzitivního senzoru a technologie infračervených paprsků je světlo schopno detekovat lidskou přítomnost a může se tak automaticky zapnout v tmavém prostředí a rozsvítit se po dobu 15 sekund.

mi-nightlight

Světlo je napájeno z AA baterií a není tedy nutné jeho připojení do zásuvky. Volba režimu ultra nízké spotřeby zajišťuje v pohotovostním režimu spotřebu energie pouze 0,25 mW a výdrž až 365 dní. V režimu 3.8Lm může být použita po dobu asi 6 měsíců.

mi-nightlight

Díky unikátnímu praktickému uchycení můžete své světlo přichytit téměř kamkoliv bez nutnosti použití dalšího příslušenství. Ať už jde o šatní skříň, schodiště, skříň nebo postel, garáž, vchod, či jiné objekty kde je potřeba světlo, tam vám světlo bude také svítit.

mi-nightlight
mi-nightlight

Barevná teplota 2700K
Jas Nízký stupeň 0,7LM / vysoký stupeň 3,8LM
Senzor Infračervená detekce lidské přítomnosti
Výkon 0,25w
Provozní teplota -10°C - +40°C
Baterie Typ AA, 3ks
Použití Vnitřní ( není voděodolné )
Rozměry 84x84x36mm
Hmotnost 141g

loading

loading

Komentáře k Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

loading

Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light na splátky

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím