Objednejte do 16:30 přes PPL – odešleme ještě dnes. Do uzávěrky zbývá jen....

Mi Pocket Speaker 2

#0804
Doporučujeme zakoupit i příslušenství:

close

Ještě prosím vyberte barvu telefonu. Támhle, kousíček nad cenou.

OK
close

Našli jste lepší cenu?

Dejte nám o tom vědět odesláním tohoto formuláře a my se zkusíme přizpůsobit. Vyplňte prosím všechna pole označená tučně:


close
Obrázky zboží
Mi Pocket Speaker 2

Popis a parametry pro Mi Pocket Speaker 2

Evoluce v poslechu hudby v podobě přenosných bezdrátových reproduktorů. Přenosné reproduktory dosáhly svého vrcholu a nyní skutečně dosahují znatelně lepších výkonů než reproduktory v mobilních telefonech.
Xiaomi repro 2
Xiaomi vyrobilo přenosný reproduktor komunikující bezdrátově s mobilním telefonem s rozměry 9,3 x 6 x 6 cm. Díky tak malým rozměrům se stále jedná o kapesní verzi a o váze 225 g můžeme tvrdit, že je snadno přenositelný.

Vestavěný akumulátor o kapacitě 1200 mAh nabízí až 7 hodin plynulého přehrávání. Xiaomi reproduktor obsahuje micro USB vstup skrze který je nabíjen přes micro USB - USB kabel, stejně jako je tomu u většiny mobilních zařízení.

Xiaomi repro 2 dily

Na reproduktoru neleznete pouze již zmiňovaný micro USB vstup a tlačítko pro zapnutí a vypnutí reproduktoru. Pokud se do reproduktoru nebude vysílat žádná hudba déle jak 10 minut, automaticky se vypne, šetří tak baterii. Tlačítka na ovládání hlasitosti, sluchátka či handsfree a podobné, nehledejte. Vše je ovládání skrze mobilní telefon.

Pokud máte příchozí hovor, reproduktor se automaticky pozastaví a Vy tak můžete nerušeně telefonovat.

Xiaomi bluetooth reproduktor 2

Reproduktor komunikuje s mobilním zařízení pomocí Bluetooth 4.1, telefony proto musí být vybavené funkcí Bluetooth 4.1 a výše. Efektivní vzdálenost pro kvalitně zřetelný přenos hudby udává výrobce do 10 m. Frekvenční rozsah se pohybuje od 100 Hz až 20 000 Hz. Náznak basů při přehrávání přes reproduktor je cítit. Zvuk je zřetelný a čistý.
Xiaomu Bluetooth reproduktor 2
Reproduktor je vhodný pro cestování, relax a ocení jej zaručeně mládež při kolektivním poslechu hudby.

loading

loading

Komentáře k Mi Pocket Speaker 2(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

loading

Mi Pocket Speaker 2 na splátky

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím