Tvrzené sklo Nillkin H pro Huawei P9 Lite

#1095

Prodej tohoto produktu je v tuto chvíli ukončen. Můžeme Vám však nabídnout několik alternativ.

close
Obrázky zboží
Tvrzené sklo Nillkin H pro Huawei P9 Lite

Popis a parametry pro Tvrzené sklo Nillkin H pro Huawei P9 Lite

Nillkin tvrzené sklo H přesně padnoucí na Huawei P9 Lite je vyrobeno z vybraných Japonských materiálů AGC a Harves nanotechnologie s vynikajícími ochrannými vlastnostmi. Disponuje vysokou propustností a zanechává původní barvu displeje. Obsahuje také antireflexní vrstvu, aby se zabránilo oslnění. Jeho tvrdost je 9H odolná proti poškrábání. Potvrch obsahuje nanotechnologický olejový povlak, který zabraňuje zanechávání otisků prstů a zabraňuje propouštění ultrafialových paprsků. Jeho tloušťka je pouhých 0.33 mm spolu s přesnou CNC řezací a frézovací technikou má za následek, že fólie přesně dosedne na své místo na telefonu Huawei P9 Lite.

sklo_huawei_p9_lite

Nillkin tvrzené sklo H
 má vyšší světelnou propustnost a unikátní antireflexní vlastnosti. Displej je tak lépe čitelný i na ostrém denním světle. Tvrdost až 9H dokonale brání poškrábání při jakékoliv situaci a působí proti prasknutí samotného disleje například při nechtěném pádu.

sklo_huawei_p9_lite

Nillkin tvrzené sklo H můžete dokonce i umýt a znovu použít, protože je opatřeno silikonovým nátěrem zabraňujícím poškození vodou. Nekompromisní ochrana displeje telefonu, která nemá na trhu konkurenci, Nillkin tvrzené sklo H je stále o krok vepředu.

sklo_huawei_p9_lite
sklo_huawei_p9_lite

Návod na nalepení skla:

Důkladně očistíme displej od mastnoty a nečistot. Jakákoliv, byť sebemenší nečistota, bude pod sklem po aplikaci vytvářet vzduchovou bublinu a sklo tím znehodnotíte. Na jedné straně odstraníme spodní krycí fólii, která sklo chrání zespoda. Sklo jemně umístíme touto hranou na displej tak, aby nikde nepřesahovala nebo nezanechávala mezery. Pokud se vytvoří nějaké vzduchové bubliny, vytlačíme je k nejbližšímu okraji. V případě nepovedeného pokusu je možné sklo lehce sundat a zkusit to znovu.

sklo_huawei_p9_lite
sklo_huawei_p9_lite 


loading

Komentáře k Tvrzené sklo Nillkin H pro Huawei P9 Lite(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím