Tvrzené Sklo Nillkin H+ PRO pro Xiaomi Mi5

#0836

Prodej tohoto produktu je v tuto chvíli ukončen. Můžeme Vám však nabídnout několik alternativ.

close
Obrázky zboží
Tvrzené Sklo Nillkin H+ PRO pro Xiaomi Mi5

Popis a parametry pro Tvrzené Sklo Nillkin H+ PRO pro Xiaomi Mi5

Nillkin tvrzené sklo H+ PRO přesně padnoucí na Xiaomi Mi5 je vyrobeno z vybraných Japonských materiálů AGC a Harves nanotechnologie s vynikajícími ochrannými vlastnostmi. Disponuje vysokou propustností a zanechává původní barvu displeje. Obsahuje také antireflexní vrstvu, aby se zabránilo oslnění. Jeho tvrdost je 9H odolná proti poškrábání. Potvrch obsahuje nanotechnologický olejový povlak, který zabraňuje zanechávání otisků prstů a zabraňuje propouštění ultrafialových paprsků. Jeho tloušťka je pouhých 0.2 mm spolu s přesnou CNC řezací a frézovací technikou má za následek, že fólie přesně dosedne na své místo na telefonu Xiaomi Mi5.

sklo_nillkin_xiaomi_mi5

Nillkin tvrzené sklo H+ PRO má vyšší světelnou propustnost a unikátní antireflexní vlastnosti. Displej je tak lépe čitelný i na ostrém denním světle. Tvrdost až 9H dokonale brání poškrábání při jakékoliv situaci a působí proti prasknutí samotného disleje například při nechtěném pádu.

sklo_nillkin_xiaomi_mi5

Nillkin tvrzené sklo H+ PRO můžete dokonce i umýt a znovu použít, protože je opatřeno silikonovým nátěrem zabraňujícím poškození vodou. Nekompromisní ochrana displeje telefonu, která nemá na trhu konkurenci, Nillkin tvrzené sklo H+ PRO je stále o krok vepředu.

sklo_nillkin_xiaomi_mi5

Návod na nalepení skla:

Důkladně očistíme displej od mastnoty a nečistot. Jakákoliv, byť sebemenší nečistota, bude pod sklem po aplikaci vytvářet vzduchovou bublinu a sklo tím znehodnotíte. Na jedné straně odstraníme spodní krycí fólii, která sklo chrání zespoda. Sklo jemně umístíme touto hranou na displej tak, aby nikde nepřesahovala nebo nezanechávala mezery. Pokud se vytvoří nějaké vzduchové bubliny, vytlačíme je k nejbližšímu okraji. V případě nepovedeného pokusu je možné sklo lehce sundat a zkusit to znovu.

sklo_nillkin_xiaomi_mi5
sklo_nillkin_xiaomi_mi5 


loading

loading

Komentáře k Tvrzené Sklo Nillkin H+ PRO pro Xiaomi Mi5(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím