Samsung EVO+ microSDHC 64GB UHS-I U1 s adaptérem

#0669
Doporučujeme zakoupit i příslušenství:

close

Našli jste lepší cenu?

Dejte nám o tom vědět odesláním tohoto formuláře a my se zkusíme přizpůsobit. Vyplňte prosím všechna pole označená tučně:


close
Obrázky zboží
Samsung EVO+ microSDHC 64GB UHS-I U1 s adaptérem

Popis a parametry pro Samsung EVO+ microSDHC 64GB UHS-I U1 s adaptérem

EVO plus SD karta s adaptérem - představujeme více rychlosti, více bezpečí a více paměťi pro každého. Váš Samsung. SD karta EVO Plus s navýšenou úložnou kapacitou funguje na více zařízeních, takže se můžete soustředit na život a ne na technologie.

Samsung_Evo+_64_2

Tato karta kompatibilní s technologiemi UHS-I Speed Class 1 (U1) a Class 10 je ideální pro pořizování fotografií i záznam a přehrávání videa v rozlišení Full HD. Díky zrychlenému čtení a zápisu až 80 MB/s, respektive 20 MB/s, se aplikace a videa načítají rychleji, stejně jako je rychlejší přenos souborů.

SD_karta_evo_64_1

Využívejte poslední DSLR fotoaparáty a Full HD videokamery naplno. Paměťovou kartu můžete bez obav používat i v těch nejmodernějších zařízeních, ve kterých vaše vzpomínky doživotně ochrání.
Klíčové vlastnosti:
  • Vysoká rychlost čtení až do 80 MB/s a zapisování 20 MB/s
  • Pro kvalitní fotografie a videonahrávky v rozlišení Full HD
  • UHS-I třída rychlosti 1 (U1), třída 10
  • Kompatibilní se všemi zařízeními a velkokapacitní
  • Voděodolné a odolné teplotě
  • Odolné rentgenovému záření, magnetickému poli a proti otřesům
Samsung_SD_karta_evo_64 
Uložte si přes 5 470 fotografií, 8 hodin a 10 minut Full HD videa, nebo 15 330 písní. Zachyťte okamžiky, na nichž záleží.

Micro_SD_karta_EVO_4
Na SD kartu Samsung EVO Plus můžete zaznamenávat a ukládat bohatá a detailní Full HD videa pomocí svého DSLR fotoaparátu nebo Full HD videokamery a zároveň si můžete být jistí, že všechny vaše vzpomínky budou v bezpečí. Přehrávejte svá videa na Full HD TV nebo monitoru a vychutnávejte si tak nezapomenutelné chvíle stejně živě jako v den, kdy jste je prožili.

micro_sd_karta_evo-4

Paměťové karty Samsung jsou schopné přežít až 72 hodin v mořské vodě. Tyto paměťové karty vydrží teploty od -25° až do 85° C. Chrání všechna vaše data před poškozením letištními rentgeny.

Samsung_evo_64_5

Paměťové karty Samsung odolají dokonce magnetickému poli o síle až 15 000 gaussů - což odpovídá poli, které vzniká při magnetické rezonanci. Interní testy odolnosti proti otřesům prokázaly, že mohou tyto karty přežít vysoké otřesy až 1 500 g. (g: gravitační zrychlení)

Samsung_evo_64_4

loading

Komentáře k Samsung EVO+ microSDHC 64GB UHS-I U1 s adaptérem(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

loading

Samsung EVO+ microSDHC 64GB UHS-I U1 s adaptérem na splátky

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím