Objednejte do 16:30 přes PPL – odešleme ještě dnes. Do uzávěrky zbývá jen....

Samsung EVO microSDHC 32GB s adaptérem

#1134

Prodej tohoto produktu je v tuto chvíli ukončen. Můžeme Vám však nabídnout několik alternativ.

close
Obrázky zboží
Samsung EVO microSDHC 32GB s adaptérem

Popis a parametry pro Samsung EVO microSDHC 32GB s adaptérem

samsung-microsdhc-evo-4
MicroSDHC
paměťové karty společnosti Samsung jsou určeny pro bezproblémový záznam 1080p HD videa, RAW a JPEG fotografií, hudby apod. S rychlým vývojem v oblasti chytrých telefonů a tabletů rostou také nároky uživatelů na výkon při práci s audio a video obsahem, rychlost přístupu k menším souborům a vyšší výkon aplikací. Proto přichází Samsung s novou řadou karet microSDHC EVO odpovídající specifikaci UHS-I (UHS: Ultra High Speed).

Klíčové vlastnosti:

  • Kapacita 32 GB
  • Podpora technologie Ultra High Speed UHS-I
  • Přenosová rychlost až 48 MB/s
  • Rychlostní třída Class 10
  • Balení včetně adaptéru na standardní velikost SD.
 
 samsung-evo-microsdhc-1

Tuto paměťovou kartu můžete bez obav používat i v těch nejmodernějších zařízeních, ve kterých vaše vzpomínky doživotně ochrání. Tak neváhejte a začněte využívat svůj nejnovější smartphone, tablet či fotoaparát naplno.
 samsung-microsdhc-evo-2

Znalost rychlostní třídy paměťové karty je důležitá pro správnou volbu při využití. Karty se rozdělují do rychlostních tříd, které zaručují minimální garantované přenosové rychlosti - Class 2 (min. rychlost 2MB/s), Class 4 (4MB/s), Class 6 (6MB/s) a Class 10 (10MB/s). Znalost minimální rychlosti přenosu je důležitá zejména pro výběr karty pro nahrávání videa, ale i pro rychlé fotografování.

samsung-microsdhc-evo-3

Předností karty je vysoká odolnost. Vydrží až 24 hodin v mořské vodě, je odolná vůči nízkým či vysokým teplotám (-25° až do 85°). Je odolná vůči rentgenovému záření a magnetismu (odolává více než 13násobku magnetického pole reproduktorů domácího kina).

loading

Komentáře k Samsung EVO microSDHC 32GB s adaptérem(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím