Objednejte do 16:30 přes PPL – odešleme ještě dnes. Do uzávěrky zbývá jen....

Přenosný bezdrátový reproduktor Xiaomi (NDZ-03-GB)

#0627
Doporučujeme zakoupit i příslušenství:

close

Ještě prosím vyberte barvu telefonu. Támhle, kousíček nad cenou.

OK
close

Našli jste lepší cenu?

Dejte nám o tom vědět odesláním tohoto formuláře a my se zkusíme přizpůsobit. Vyplňte prosím všechna pole označená tučně:


close
Obrázky zboží
Přenosný bezdrátový reproduktor Xiaomi (NDZ-03-GB)

Popis a parametry pro Přenosný bezdrátový reproduktor Xiaomi (NDZ-03-GB)

Na trh znovu přichází retro doplňky, tentokrát se slovem retro v bezvýznamné podobě. Přenosné reproduktory dosáhly svého vrcholu a nyní skutečně dosahují znatelně lepších výkonů než reproduktory v mobilních telefonech.

Xiaomi vyrobilo přenosný reproduktor komunikující bezdrátově s mobilním telefonem s rozměry 15 x 6 x 2,5 cm. Díky tak malým rozměrům se stále jedná o kapesní verzi a o váze 225 g můžeme tvrdit, že je snadno přenositelný.

Xiaomi přenosný reproduktor

Vestavěný akumulátor o kapacitě 1200 mAh nabízí až 10 hodin plynulého přehrávání. Xiaomi reproduktor obsahuje micro USB vstup skrze který je nabíjen přes micro USB - USB kabel, stejně jako je tomu u většiny mobilních zařízení.

Na reproduktoru neleznete pouze již zmiňovaný micro USB vstup a tlačítko pro zapnutí a vypnutí reproduktoru. Pokud se do reproduktoru nebude vysílat žádná hudba déle jak 10 minut, automaticky se vypne, šetří tak baterii. Tlačítka na ovládání hlasitosti, sluchátka či handsfree a podobné, nehledejte. Vše je ovládání skrze mobilní telefon.

Reproduktor komunikuje s mobilním zařízení pomocí Bluetooth 4.0, telefony proto musí být vybavené funkcí Bluetooth 4.0 a výše. Efektivní vzdálenost pro kvalitně zřetelný přenos hudby udává výrobce do 10 m. Frekvenční rozsah se pohybuje od 100 Hz až 20 000 Hz. Náznak basů při přehrávání přes reproduktor je cítit. Zvuk je zřetelný a čistý.

Reproduktor je vhodný pro cestování, relax a ocení jej zaručeně mládež při kolektivním poslechu hudby.

přenosný reprodukto Xiaomi

loading

loading

Komentáře k Přenosný bezdrátový reproduktor Xiaomi (NDZ-03-GB)(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

loading

Přenosný bezdrátový reproduktor Xiaomi (NDZ-03-GB) na splátky

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím