Přenosný bezdrátový reproduktor Xiaomi MDZ-15-DA

#0807

Prodej tohoto produktu je v tuto chvíli ukončen. Můžeme Vám však nabídnout několik alternativ.

close
Obrázky zboží
Přenosný bezdrátový reproduktor Xiaomi MDZ-15-DA

Popis a parametry pro Přenosný bezdrátový reproduktor Xiaomi MDZ-15-DA

Poslech hudby na každém kroku, to je malý přenosný reproduktor od Xiaomi. Zaujme nejen svým vyzývavým designem, ale i mimořádnými funkcemi.
xiaomi speaker
Xiaomi vyrobilo přenosný reproduktor komunikující bezdrátově s mobilním telefonem s rozměry 16,8 x 5,8 x 2,45 cm. Díky tak malým rozměrům se stále jedná o kapesní verzi a o váze 270 g můžeme tvrdit, že je snadno přenositelný.

Xiaomi reproduktor obsahuje micro USB vstup skrze který je nabíjen přes micro USB - USB kabel, stejně jako je tomu u většiny mobilních zařízení.
  • Vestavěný akumulátor o kapacitě 1500 mAh nabízí až 8 hodin plynulého přehrávání
  • Z boční strany reproduktoru se nachází slot pro microSD karty s maximálním využitím 32 GB. Nejoblíbenější skladby je tak možné nosti všude s sebou bez připojeného mobilního zařízení.
  • Zabudovaný mikrofon umožní hlasitý odposlech příchozích hovorů. Inteligentní režim automaticky  ztlumí hudbu pro pohodlné uskutečnění hlasitého hovoru. Jednoduchým stikem reproduktoru hovor přijmete.
  • Repráček lze pomocí bluetooth spojit nejen s telefonem, ale i s tabletem nebo s počítačem.
  • Obsahuje zdířku aux-in pro spojení např. s MP3 přehrávačem.

Reproduktor je vhodný pro cestování, relax, cvičení a ocení jej zaručeně mládež při kolektivním poslechu hudby.
Xiaomi speaker 2
Reproduktor komunikuje s mobilním zařízení pomocí Bluetooth 4.0, telefony proto musí být vybavené funkcí Bluetooth 4.0 a výše. Efektivní vzdálenost pro kvalitně zřetelný přenos hudby udává výrobce do 10 m. Frekvenční rozsah se pohybuje od 85Hz až 20 000 Hz. Náznak basů při přehrávání přes reproduktor je cítit, zvuk je velice zřetelný, jasný a i ve vysokých výškách přijatelně čistý, bez šumění a pískotu.

Rozměry

loading

loading

Komentáře k Přenosný bezdrátový reproduktor Xiaomi MDZ-15-DA(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím