Přejeme Vám veselé Vánoce. Vaše objednávky budou vyřízeny 2. 1. 2019.

Nillkin Sparkle Folio flipové pouzdro pro Xiaomi Mi4S

#0833

Prodej tohoto produktu je v tuto chvíli ukončen. Můžeme Vám však nabídnout několik alternativ.

close
Obrázky zboží
Nillkin Sparkle Folio flipové pouzdro pro Xiaomi Mi4S

Popis a parametry pro Nillkin Sparkle Folio flipové pouzdro pro Xiaomi Mi4S

Elegantní Nillkin Sparkle Folio flipové pouzdro v mnoha barvách, přesně padne pro model Xiaomi Mi4S . Zadní část pouzdra Nillkin Sparkle je tvořena vymodelovanou plastovou částí perfektně padnoucí pro onen model. Pouzdro tak není potřeba lepit na zadní část telefonu, kdykoliv tak existuje možnost obal odendat a opětovně nandat.

nillkin_pouzdro_xiaomi_mi4s

Přechod k flipové části pouzdra pro Xiaomi Mi4S je tvořen kloubem koženého vzhledu, který je plynule napojen na přední část krytu chránící smartpohne. Obal obsahuje přesné výřezy pro reproduktory zejména v zadní části telefonu, nezakrývá ani tlačítka hlasitosti, zamykání a vstupy pro micro USB či Jack (otvor na sluchátka) jsou též přístupné.

nillkin_pouzdro_xiaomi_mi4s

Flipové pouzdro je vyrobeno z velmi tenkého materiálu připomínající kožený vzhled. Vizuálně vynikající na pohled s jemnou strukturou na dotek. Materiál je odolnejší vůči vodě, ovšem nezaručuje voděodolnost! Výborně chrání telefon před pádem, prachem a nečistotami.     

nillkin_pouzdro_xiaomi_mi4s                
  
Originální flipové pouzdro lze ohýbat určitými směry, a tak z obalu lze rychle získat např. stojánek a sledovat videa nebo lze ohnout do polohy pro pohodlné telefonování.

nillkin_pouzdro_xiaomi_mi4s
nillkin_pouzdro_xiaomi_mi4sloading

Komentáře k Nillkin Sparkle Folio flipové pouzdro pro Xiaomi Mi4S(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím