free_shipping
KOD: x
+ZDARMA: PPL / ParcelShop
KOD: x

doprava v hodnotě 85 Kč

Mi Induction Heating Rice Cooker

#1307
close

Našli jste lepší cenu?

Dejte nám o tom vědět odesláním tohoto formuláře a my se zkusíme přizpůsobit. Vyplňte prosím všechna pole označená tučně:


close
Obrázky zboží
Mi Induction Heating Rice Cooker

Popis a parametry pro Mi Induction Heating Rice Cooker

Nic se nevyrovná pocitu, když si uvaříte dobré jídlo. Pro přípravu té nejlahodnější misky rýže je nejvhodnější použít tlakový rýžovar s indukcí. Mi Space Cooker se zdokonalenou elektromagnetickou indukci je tou nejlepší volbou. Pro rovnoměrné vaření rýže a zachování živin využívá špičkovou technologii mikro-tlakového ohřívání. Díky vnitřní litinové nádobě má rýžovar jedinečnou tepelnou stabilitu a magnetickou propustnost. Dle druhu rýže a vašich preferencí lze chytrým ovládáním nastavit teplotu, aby byla rýže uvařená do takové měkkosti, jakou máte rádi. Rýžovar disponuje také dálkovým ovládáním pro pohodlnější vaření.

mi_space_cook

V běžných rýžovarech teplota kolísá, protože používají plotýnku, která neumožňuje rovnoměrný ohřev. Rýže se pak připaluje, nebo je naopak nedovařená. Technologie mikro-tlakového ohřevu, magnetické indukce a přesná kontrola teploty zaručuje, že rýžovar Mi Space Cooker rovnoměrně uvaří každé jednotlivé zrnko rýže. Díky zvýšení teploty tlakovým vařením bude rýže lepivá, příjemná na zkus a uvolní se z ní cukry. Stačí jen přivonět a hned na ni dostanete chuť.

mi_space_cook

Při dosažení přibližně 105℃ rýže plně uvolní své živiny a cukry, toto obyčejný rýžovar nedokáže. Při vaření v Mi Space Cooker rýžovaru je vnitřní nádoba pod tlakem 1.3 barometru, a tak teplota ve vnitřní nádobě vzrůstá až na 105℃, při každém soustu si proto můžete vychutnat jedinečnou chuť a vůni rýže.

mi_space_cook

Princip je stejný jako u indukční varné desky, kde měděná cívka spolu s atomy kovu vytváří elektromagnetické pole. To umožňuje rychlé zvýšení teploty, rovnoměrné zahřívání vnitřní nádoby a nahrazuje funkci pokličky. Zrníčka rýže tak při vaření vypadají jako by tančila.

 mi_space_cook

Rýžovar Mi Space Cooker neobsahuje slitinové materiály s průměrnou tepelnou vodivostí, které jsou na trhu běžně používané. Šedá litina má silnější indukční vlastnosti i silnější schopnost uchovávat teplo. Nádoby od společnosti Seiko prochází 69 kroky výroby. Jídlo se prohřívá více rovnoměrně a izolační vlastnosti pomáhají nádobě uchovat si teplo, uvařená rýže je pak voňavá a jemná. Jakmile nádobu uchopíte, sami můžete zvážit její bytelnost.

mi_space_cook

Možná jste si mysleli, že tlakové vaření, magnetická indukce a litinová vnitřní nádoba stačí, aby byl Mi Space Cooker špičkovým výrobkem. Ale aby byl výrobkem té nejvyšší třídy, je třeba, aby dovedl dobře uvařit každý druh rýže. Teprve tak se stává tím nejlepším. Pro získání měkké, lepivé rýže s maximem živin, vůně a chuti je při vaření potřeba zohlednit její druh a původ. Nasbírali jsme velké množství dat a vytvořili přes 2000 způsobů vaření rýže. Naskenujte telefonem čárový kód na balíčku rýže a rýžovar k ní přiřadí ten nejvhodnější způsob přípravy. Kdy by se měla voda začít vařit? Kdy snížit teplotu? Jak velký tlak použít? Zaznamenaná data se neustále optimalizují a co dříve nešlo regulovat, lze dnes snadno nastavit.

mi_cook

Odteď můžete rýžovar ovládat dálkově svým telefonem a nastavit dobu spuštění večer na ráno nebo v práci před návratem domů. Můžete si také nastavit upozornění, že se rýže dovařila. Díky schopnosti zachovávat teplo po dlouhou dobu (a to až 24 hodin) bude rýže i nadále měkká a teplá. Jídlo má neuvěřitelnou léčivou sílu, jedno voňavé al dente sousto dokáže spravit celý den.

mi_space_cook
loading

loading

Komentáře k Mi Induction Heating Rice Cooker(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

loading

Mi Induction Heating Rice Cooker na splátky

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím