Objednejte do 16:30 přes PPL – odešleme ještě dnes. Do uzávěrky zbývá jen....
free_shipping
KOD: x
+ZDARMA: PPL / ParcelShop
KOD: x

doprava v hodnotě 85 Kč

Mi Bunny Robot Builder

#1312

close

Našli jste lepší cenu?

Dejte nám o tom vědět odesláním tohoto formuláře a my se zkusíme přizpůsobit. Vyplňte prosím všechna pole označená tučně:


close
Obrázky zboží
Mi Bunny Robot Builder

Popis a parametry pro Mi Bunny Robot Builder

978 kusů robota Mi Bunny Robot Builder je vstřikováno do výrobních forem s vysokou přesností. Sada převodovek, řetězy, kardanový hřídel, přesná mechanická převodová konstrukce, to vše zajišťuje efektivní provoz a funkčnost. Všechny součásti robota jsou bezpečné a materiál není nijak zdraví závadný.

mi_bunny_robot

Stejně jako chytrý telefon má Mi Bunny Robot Builder svůj vlastní procesor a dokonce svůj vlastní operační systém, aby dokonaleji koordinoval zpracování akce. Kromě využití modelu s obráceným kyvadlem může Mi Bunny Robot Builder nejen automaticky udržovat rovnováhu a stát, ale také snese zátěž až 3 kilogramy. Hlavní panel robota je vybaven čtyřmi konektory USB Type-C pro napájení robota a pro řízení dalších rozšiřujících zařízení.

mi_bunny_robot

Mi Bunny Robot Builder je vybaven dvěma velmi výkonnými motory s uhlíkovými kartáčovými motory. Robot tak dokáže dosáhnout až 170 ot./min. a rotačního kroutícího momentu 25 Nm. Vestavěný fotoelektrický snímač polohy motoru může také automaticky spustit ochranný režim, aby se zamezilo vzniku vyhoření v důsledku nadměrného proudu.

mi_bunny_robot
mi_bunny_robot

Pomocí exkluzivní aplikace, kterou snadno stáhnete do svého mobilního telefonu můžete řidit pohyb robota. Tři režimy dálkového ovládání jsou snadno použitelné, plné radosti a kontroly a také umožňují nastavit různé chování mozku.

mi_bunny_robot

Chcete vašeho robota vyzvat k tanci? Nebo snad přednést roztomilou báseň? Žádný problém. Jedinečný grafický programovací režim robota Mi Bunny Robot Builder graficky a modulově kombinuje originální, profesionální a složité příkazové kódy se zábavou založené na hře s výukovým programem, díky kterému se snadno učí a to vše zajišťuje nekonečnou zábavu.

mi_bunny_robot

Procesor ARM Cortex MX 32 bit
Frekvence 108 MHz (nejvyšší)
Systém 32 bit
Úložiště 32 mb
Bluetooth Ano
2.4GHz bezdrátové připojení  Ano
Počet motorů 2 / převodový
Senzory

Rozhraní, rozšíření, gyroskop, infračervený, ultrazvukový

Software Podpora ovládání přes mobilní telefon, rozpoznání hlasu, plánování cesty, gravitační snímání
Podporované systémy Android 4.3 a vyšší, iOS 6.0 a vyšší
Napájení 14V/5V
Rozměry

380 x 320 x 95 mm

Baterie 11,1V / 18,3Wh  lithiová baterie

loading

loading

Komentáře k Mi Bunny Robot Builder(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

loading

Mi Bunny Robot Builder na splátky

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím