MadMan Tříramenný Magic Arm z hliníku 35cm pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)

#0673
Doporučujeme zakoupit i příslušenství:

close

Našli jste lepší cenu?

Dejte nám o tom vědět odesláním tohoto formuláře a my se zkusíme přizpůsobit. Vyplňte prosím všechna pole označená tučně:


close
Obrázky zboží
MadMan Tříramenný Magic Arm z hliníku 35cm pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)

Popis a parametry pro MadMan Tříramenný Magic Arm z hliníku 35cm pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)

Tento tříramenný vysoce kvalitní Magic Arm, stabilizátor obrazu navržený tak, aby Vaše videa už nikdy nebyla roztřesená. Skvěle se hodí i na focení v davu nebo do míst, kam byste se normálně nedostali.

magic_arm

Díky celohliníkové konstrukci je stabilizátor velmi lehký a vysoce odolný. 

Magic_arm

Celková váha je 135 gramů a ve složeném stavu měří pouhých 11 cm. Díky tomu se tedy hodí do kapsy na cesty i festivaly.

Skládací rameno umožnuje společné fotky nebo selfie aniž by bylo vidět rameno monopodu.

magic_arm
Magic_arm
Prodloužená délka činí 34,5 cm.
Magic_armKompatibilní na sportovní kamery SJ4000, Xiaomi Yi, GoPro HERO 2, 3, 3+, 4, 4S.

loading

Komentáře k MadMan Tříramenný Magic Arm z hliníku 35cm pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

loading

MadMan Tříramenný Magic Arm z hliníku 35cm pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné) na splátky

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím