MadMan Popruhy na psy pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)

#0457

Prodej tohoto produktu je v tuto chvíli ukončen. Můžeme Vám však nabídnout několik alternativ.

close
Obrázky zboží
MadMan Popruhy na psy pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)

Popis a parametry pro MadMan Popruhy na psy pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)

Připevněte vaší kamerku svému psovi nebo kočce a zachyťte svět z jejich pohledu.

Tento postroj má rovnou dvě místa, kde lze kameru uchytit. Spodní úchyt Vám zajistí nižší pohled a to včetně hrudníku a tlapek, horní se naopak více hodí pro aportování, běh nebo skákání. Případně můžete využít kamery dvě a výsledné video kombinovat.

Vyrobeno z omyvatelného, příjemného materiálu. Měkká, polstrovaná konstrukce zaručí vašemu mazlíčkovi pohodlí.

Popruhy na psy pro Xiaomi Yi Sport a GoPro

Plně nastavitelný, tak aby šel nasadit na malá, střední i velká plemena s hmotností od 7 do 54 kg. Spodní část postroje můžete odpojit a díky tomu můžete popruhy připnout i na menší psy nebo kočky.

Součástí balení je i rychloupínací matice, se kterou Vaší kamerku odpojíte nebo zpět připojíte během vteřiny.

Materiál: PC + Polyester
Hmotnost: 227 g

Kompatibilní s Xiaomi Yi Sport, GoPro, SJCAM.

loading

Komentáře k MadMan Popruhy na psy pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím