MadMan Popruh na hlavu pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)

#0566

Prodej tohoto produktu je v tuto chvíli ukončen. Můžeme Vám však nabídnout několik alternativ.

close
Obrázky zboží
MadMan Popruh na hlavu pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)

Popis a parametry pro MadMan Popruh na hlavu pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)

Plně nastavitelný elastický popruh na hlavu s bezpečnostním popruhem vhodný jak na hlavu, tak i na helmu při adrenalinových sportech a mnoho jiných.

Popruh kolem hlavy plně elastický, přěvážně vyroben z nylonu. V týlní části hlavy nastavitelné zapínání na suchý zip. Veškeré přesky pro nastavení velikosti jsou vyrobeny z plastu. Úchyt na kameru v čelní části pásu též vyroben z pevného plastu. Bezpečnostní popruh umisťující se pod bradu vyrobený z nepružné látky, již není elastický, po obou stranách jsou přesky pro nastavitelnou velikost a v části pod bradu je široká prodyšná vystýlka, slouží proti nepříjemnému zařezávání úzkého pásu do obličeje.

Plně kompatibilní s akčními kamerami Xiaomi YI, GoPro Hero a SJCAM.
Popruh na hlavu s pasem pod bradu

loading

loading

Komentáře k MadMan Popruh na hlavu pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím