Objednejte do 16:30 přes PPL – odešleme ještě dnes. Do uzávěrky zbývá jen....

MadMan Plastové sportovní pouzdro pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)

#0715

Prodej tohoto produktu je v tuto chvíli ukončen. Můžeme Vám však nabídnout několik alternativ.

close
Obrázky zboží
MadMan Plastové sportovní pouzdro pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)

Popis a parametry pro MadMan Plastové sportovní pouzdro pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)

Odolné ochranné pouzdro vyrobené z ABS plastu perfektně ochrání Vaši outdoorovou kameru před pády nárazy apod. Pouzdro je vyrobeno přímo na konkrétní kameru, proto je zaručeno, že bude přesně pasovat.

Přednosti pouzdra je vysoká odolnost a zároveň nízká hmotnost, což zaručuje použitý materiál.

Pouzdro pro GoPro Hero 4 Session

Pouzdro je kompatibilní pouze s outdoorovou kamerou GoPro Hero 4 Session.

Použitý mechanismus zavírání pouzdra umožňuje rychlé umístění kamery. Není zde zapotřebí povolovat žádné šrouby, jak tomu bývá u jiných typů pouzder.

Dostupné barvy: černá
Materiál: hliníková slitina
Použití: horská kola, motokros a jiné sporty

Upozornění! Jedná se pouze o hliníkové pozdro, kamera není součástí balení.

loading

Komentáře k MadMan Plastové sportovní pouzdro pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím