MadMan Nalepovací držák na helmu s ramenem (360°) pro(GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)

#0530
Doporučujeme zakoupit i příslušenství:

close

Našli jste lepší cenu?

Dejte nám o tom vědět odesláním tohoto formuláře a my se zkusíme přizpůsobit. Vyplňte prosím všechna pole označená tučně:


close
Obrázky zboží
MadMan Nalepovací držák na helmu s ramenem (360°) pro(GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)

Popis a parametry pro MadMan Nalepovací držák na helmu s ramenem (360°) pro(GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)

Pevné spojení vaší Xiaomi Yi Sport kamery s helmou motocyklu zaručí samolepící adaptér. Adaptér má zaoblenou základnu, která má zaoblení podle motocyklové přilby, je tak zaručena vyšší plocha dotykové části. Výhodou adaptéru je, že obsahuje natáčecí mechanismus umožnující nastavení kamery v rozsahu 360°. Aby bylo možné připojit a odpojit kameru během několika okamžiků, je držák vybaven šroubem pro její snadné a bezpečné uchycení. Pro spojení mezi povrchem a základnou držáku je použito jedno z nejpevnějších lepení od firmy 3M, které je zárukou kvality.

Od běžného držáku na helmu (360°) se tento výrobek liší tím, že obsahuje přídavné rameno o délce 12 cm, které umožní natáčet nejen záběry z pohledu helmy, na kterou ho uchytíte, ale budete moci pořizovat i záběry vlastního obličeje. Při kombinaci s 360° mechanismem si budete moci zvolit i úhel, ze kterého bude obličej či hlava zabírána.

Materiál: Umělá hmota + nálepka 3M

- Kompatibilní s GoPro HERO 4, HERO 3+, HERO 3, HERO, HD HERO 2, SJ4000, SJ5000, Xiaomi Yi Sport a všemi dalšími, které používají 1/4 závit.

Pokud byste se náhodou rozhodli nálepku odlepit, tak to lze snadno provést pomocí fénu (opakovaně jí však znovu použít nelze).

loading

Komentáře k MadMan Nalepovací držák na helmu s ramenem (360°) pro(GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

loading

MadMan Nalepovací držák na helmu s ramenem (360°) pro(GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné) na splátky

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím