MadMan Magická ruka (Magic arm) pro(GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)

#0694

Prodej tohoto produktu je v tuto chvíli ukončen. Můžeme Vám však nabídnout několik alternativ.

Popis a parametry pro MadMan Magická ruka (Magic arm) pro(GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)

Magická ruka o délce 28 cm je ideálním pomocníkem pro uchycení outdoorové kamery(Yi Sport, SJCAM,..), digitální kamery DSLR, nebo přídavných osvětlení LED atd.

Magic armr

Výrobek je vybaven trojicí kloubů, která umožňujě nastavit libovolnou polohu. Polohování se provádí pomocí šroubu, který je umístěn uprostřed. Pro nastavení požadované polohy šroub povolíme, nastavíme libovolný úhel natočení, a pak šroub utáhneme. Vaše kamera či fotoaparát tak budou vždy zabírat požadovaný prostor.

Rameno je vyrobeno z kvalitní hliníkové slitiny, která zaručí odolnost při používání.

Kompatibilní s GoPro HERO 4, HERO 3+, HERO 3, HERO, HD HERO 2, SJ4000, SJ5000, Xiaomi Yi Sport a všemi dalšími, které používají 1/4 závit.

Magic arm
Součástí magické ruky je i závit, se kterým svojí kameru odpojíte nebo zpět připojíte během pár vteřin. Na druhé straně nalezneme závit o velikosti 1/4 s redukcí na 3/8 závit. Tato dvojice umožňuje přimontování magické ruky k jiným zařízením, například holím, fotoaparátům apod.

- Materiál: hliníková slitina/ocel 
- Barva: černá
- Délka: 28cm/11"
- Výška: 6cm/2,4"
- Max. zatížení: 2kg
- Hmotnost: 255g

loading

Komentáře k MadMan Magická ruka (Magic arm) pro(GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím