Objednejte do 16:30 přes PPL – odešleme ještě dnes. Do uzávěrky zbývá jen....

MadMan Klips na batoh, pásek, atd. pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)

#0446

Prodej tohoto produktu je v tuto chvíli ukončen. Můžeme Vám však nabídnout několik alternativ.

Popis a parametry pro MadMan Klips na batoh, pásek, atd. pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)

Rychloupínací klips pro Xiaomi Yi Sport kameru. S tímto úchytem bude kamera držet na batohu, opasku nebo čepici jako přibitá. Možnost natočit kameru do všech směrů díky speciální konstrukci a vybrat tak správný úhel natáčení.

- Kompatibilní s GoPro HERO 4, HERO 3+, HERO 3, HERO, HD HERO 2, SJ4000, SJ5000, Xiaomi Yi Sport a všemi dalšími, které používají 1/4 závit.
- Součástí balení je i rychloupínací šroub, s kterým svojí kameru odpojíte nebo zpět připojíte během pár vteřin.

loading

Komentáře k MadMan Klips na batoh, pásek, atd. pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím