MadMan Hrudní pás s ramenním popruhem pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)

#0573

Prodej tohoto produktu je v tuto chvíli ukončen. Můžeme Vám však nabídnout několik alternativ.

close
Obrázky zboží
MadMan Hrudní pás s ramenním popruhem pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)

Popis a parametry pro MadMan Hrudní pás s ramenním popruhem pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)

Hrudní pás s designovým ramenním popruhem plně kompatibilní se všemi typy kamer GoPro Hero, SJCAM a Xiaomi YI. Komfortní s šiřokým ramenním i hrudním popruhem - velmi pohodlné při nošení. Pás se nijak nezařezevá a netlačí při nošení, zejména při sportovních aktivitách. Váha je rovnoměrně rozložena prostřednictvím ramenní vycpávky. Ramenní popruh nese designový prvek v podobě maskáčového provodení. Pás plně nastavitelný kolem pasu i přes rameno, na obou popruzích jsou suché zipy, velikost obvodu pasu i přes rameno lze tak rozšířit. Pás je elastický, vyrovený převážně z neoprenového materiálu, uhlíkových vláken a PC.

Praktické a pohodlné použití při jízdě na kole, na kajaku, motocrossu, lyžování a mnoho dalších.
Plně komptabilní s Xiaomi YI, SJCAM 4000, SJCAM 5000, GoPro Hero 2, 3, 3+ a 4.
Široký hrudní pás s ramenním popruhem s designovým prvkem

loading

loading

Komentáře k MadMan Hrudní pás s ramenním popruhem pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím