MadMan Držák a stativ na řidítka pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)

#0742
Doporučujeme zakoupit i příslušenství:

close

Našli jste lepší cenu?

Dejte nám o tom vědět odesláním tohoto formuláře a my se zkusíme přizpůsobit. Vyplňte prosím všechna pole označená tučně:


close
Obrázky zboží
MadMan Držák a stativ na řidítka pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)

Popis a parametry pro MadMan Držák a stativ na řidítka pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)

Držák na řidítka pro vaše dvoukolové stroje. Jednoduše upevníte na řidítka a pak už jen naštelujete kameru správným směrem. Držák bezpečně udrží kameru v pozici v které byl namontován. Není zapotřebí žádného dalšího nářadí, držák lze upínat na řidítka ručně.

Poskytuje plný 360° záběr, tzn. že lze kameru natočit všemi směry pro natáčení. Držák je z převážné většiny vyroben z plastu. Maximální průměr řidítek k uchycení kamery činí 19 mm - 24 mm s maximální hmotností připnuté kamety 500g.

Kompatibilní s GoPro HERO 4, HERO 3+, HERO 3, HERO, HD HERO 2, SJ4000, SJ5000, SJCAM M10, Xiaomi Yi Sport kameru a všemi dalšími, které používají 1/4 závit.

Součástí balení je i rychloupínatelný šroub.

loading

Komentáře k MadMan Držák a stativ na řidítka pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné)(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

loading

MadMan Držák a stativ na řidítka pro (GoPro, SJCam, Lamax, Xiaomi, Yi, GitUp, NiceBoy, Sencor, AEE, SportsCam, Evolveo, iSaw, Drift, Rollei, Vega a jiné) na splátky

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím