Objednejte do 16:30 přes PPL – odešleme ještě dnes. Do uzávěrky zbývá jen....

Kapesní kabelková selfie tyč pro smartphony

#0563

Prodej tohoto produktu je v tuto chvíli ukončen. Můžeme Vám však nabídnout několik alternativ.

close
Obrázky zboží
Kapesní kabelková selfie tyč pro smartphony

Popis a parametry pro Kapesní kabelková selfie tyč pro smartphony

Příchází kapesní verze selfie tyče pro mobilní telefony určená pro všechny milovníky selfie focení. S tímto produktem je možné pohodlně zachytávat momenty s autoportéty a nezanedbat tak jedinou příležitost pro povedené snímky při různorodých příležitostech.

Selfie tyčku lze pohodlně složit a přenášet ji v kapse díky jejím minimálním rozměrům, ve složeném stavu činí délka tyče 13,5 cm. Tyč lze vysunout do délky 60 cm a je uzamykatelná v libovolné poloze, jejím otočením. Lze tak získat délku tyče v rozmezí 13,5 - 60 cm. Telefon je vkládán do plastového úchytu.

Plastový úchyt pro mobilní telefony je součástí selfie tyče, je vhodný pro všechny typy mobilních telefonů a lze jej naklápět v obou směrech celkem až o 270°. Součástí kapesní selfie tyče je též kabel pro pohodlnější zachytávání snímků. V místě plastového úchytu pro smartphony je vyveden kabel 3,5 mm typu Jack, po zapojení do mobilního telefonu lze pohodlně zachytávat snímky jedním stisknutím. Tlačítko se nachází v molitanové rukojeti.

Plně kompatibilní se všemi mobilními telefony podporující iOS či Android

Hmostnost: 110 g
Min. délka: 13.5 cm
Max. délka: 60 cm
Rotace: 270°
Typ kabelu: 3,5 mm Jack
Materiál: ocel, převážně hliník, rukojeť molitanová pěna, úchyt na telefon z plastu

Mini kabelová selfie tyč

loading

Komentáře k Kapesní kabelková selfie tyč pro smartphony(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím