JMS flipové pouzdro pro Xiaomi Redmi 4 + 4 Pro + 4 Prime

#1114

Prodej tohoto produktu je v tuto chvíli ukončen. Můžeme Vám však nabídnout několik alternativ.

close
Obrázky zboží
JMS flipové pouzdro pro Xiaomi Redmi 4 + 4 Pro + 4 Prime

Popis a parametry pro JMS flipové pouzdro pro Xiaomi Redmi 4 + 4 Pro + 4 Prime

Elegantní koženkové zaklápěcí pouzdro v mnoha barvách, přesně padnoucí pro Xiaomi Redmi 4 + 4 Pro + 4 Prime. Mobilní telefon perfektně padne do umělohmotné tvarované drážky obalu. Pouzdro tak není potřeba lepit na zadní část telefonu, kdykoliv tak existuje možnost obal odendat a opětovně nandat.

jms_flip_xiaomi_redmi_4_pro


 Obal obsahuje přesně výřezy pro reproduktory, tlačítka hlasitosti, zamykání a nezakrývá ani micro USB či Jack (otvor na sluchátka) vstupy.

Originální flipové pouzdro lze ohýbat určitými směry, a tak z obalu lze rychle získat např. stojánek a sledovat videa nebo lze ohnout do polohy pro pohodlné telefonování.

jms_flip_xiaomi_redmi_4_pro

Flipové pouzdro je vyrobeno z koženkového materiálu, které je odolnejší vůči vodě, ovšem nezaručuje voděodolnost! Výborně chrání telefon před pádem, prachem a nečistotami.loading

Komentáře k JMS flipové pouzdro pro Xiaomi Redmi 4 + 4 Pro + 4 Prime(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím