JBL Reflect Mini

#0946

Prodej tohoto produktu je v tuto chvíli ukončen. Můžeme Vám však nabídnout několik alternativ.

close
Obrázky zboží
JBL Reflect Mini

Popis a parametry pro JBL Reflect Mini

Odolné vůči potu s jedinečným sportovním reflexním designem, byla lehoučká sportovní sluchátka do uší JBL Reflect Mini navržena tak, aby držely i v průběhu těch nejintenzivnějších tréninků. Legendární zvuk JBL je možné si vychutnat pohodlně prostřednictvím prvotřídních 5,8 mm dynamických měničů, zatímco se hodiny aktivně účastníte všeho - od běhu až po cross-fit.
jbl-reflect-mini-c

Poskytující nejmenší sportovní design od JBL vám sluchátka JBL Reflect Mini pomohou zapomenout, že vůbec nějaká sluchátka nosíte. Díky dálkovému ovladači s jedním tlačítkem s mikrofonem, nastavitelným Y-Split kabelem a nasměrovanému konektoru, jsou sluchátka JBL Reflect Mini ideálním tréninkovým partnerem.

Klíčové vlastnosti:

  • Lehká sluchátka
  • Nejlehčí sportovní sluchátka
  • Prvotřídní 5,8 mm dynamické měniče
  • Vysoce reflexní kabel
  • Dodávají legendární zvuk JBL
jbl-reflect-mini-1
 
Dodávají legendární zvuk JBL, který byl vytvořen těmi nejlepšími tvůrci zvuku na celém světě. Jako nejlehčí sportovní sluchátka do uší od JBL poskytují Mini dlouhotrvající pohodlí při nejrůznějších sportovních aktivitách.

jbl-reflect-mini-2

Značka JBL Grip 200
Dynamické měniče
5,8 mm
Frekvenční rozsah 10 kHz – 22 kHz
Konektor 3,5 mm Jack

loading

loading

Komentáře k JBL Reflect Mini(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím