JBL Flip3

#0939

Prodej tohoto produktu je v tuto chvíli ukončen. Můžeme Vám však nabídnout několik alternativ.

close
Obrázky zboží
JBL Flip3

Popis a parametry pro JBL Flip3

Flip 3 od společnosti JBL je další generací oceněné série Flip. Jde o komplexní přenosný Bluetooth reproduktor, který přináší překvapivě výkonný, místnost zaplňující stereo zvuk kdekoliv.

jbl-flip-3-4

Tento mimořádně kompaktní reproduktor je napájen 3000 mAh dobíjecí Li-ion baterií, která poskytuje 10 hodín nepřetržitého přehrávání vysoce kvalitního stereo zvuku. Sportovně odolné materiály odolné vůči postříkání vodou použité u tohoto reproduktoru jsou dostupné v 4 zářivých barevných provedeních (černá, oranžová, modrá a šedá), díky čemuž je Flip 3 společník na všechny účely a do každého počasí, který vnáší hudbu téměř do každého aspektu vašeho života – od stolu až k bazénu, od slunečných rán, až po deštivé noci.

jbl-flip-3-1
Flip 3 je taktéž vybaven reproduktorem potlačujícím šum a ozvěny, pro uskutečnění čistých konferenčních hovorů a možností připojení JBL Connect, která dokáže bezdrátově spojit vícero JBL Connect vybavených reproduktorů dohromady, na posílení zážitku z poslouchání.

Klíčové vlastnosti:

  • Bezdrátově připojte až 3 smartphony nebo tablety k reproduktoru a střídejte přehrávání úžasného, výkonného, místnost zaplňujícího stereo zvuku.
  • Vestavěná dobíjecí Li-ion baterie podporuje až 10 hodín přehrávání.
  • Uskutečněte hovory pomocí vašeho reproduktoru dotykem jediného tlačítka − kryštálově čisté díky reproduktoru potlačujícího šum a ozvěny.
  • Odolnost vůči postříkání znamená, že si už nemusíte dělat starosti s deštěm nebo politím, dokonce můžete tento reproduktor čistit pod tekoucí vodou z vodovodu. Jen ho neponořujte.
  • Vytvořte si svůj vlastní ekosystém připojením vícero reproduktorů vybavených technologií JBL Connect dohromady na posílení zážitku z poslouchání.

 

jbl-flip-3-3

Neznepokojujte se, pokud nemáte Bluetooth, připojte audio kabel k reproduktoru a vychutnejte si vaši hudbu stejně. Reproduktor JBL Flip 3 je z odolného strukturovaného materiálu s robustním gumovým krytem, který umožňuje Vašemu reproduktoru zvládnout všechny Vaše dobrodružství. Slyšíte basy, cítíte basy, vidíte basy. Duální externí pasívní měniče ukazují to, jak velmi výkonné vaše reproduktory jsou

jbl-flip-3-2

Značka JBL Flip 3
Bluetooth 4.1
Jmenovitý výkon 2 x 8 W
Podpora A2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.6, HSP V1.2
Frekvenční rozsah 85 Hz – 20 kHz
Odstup signálu od šumu > 80 dB
Typ baterie Lítium-ionovo polymerová (3.7 V, 3000 mAh)
Napájení 5 V / 2,3 A
USB nabíjecí výstup 5 V / 2 A ( maximum )
Doba přehrávání hudby až 10 hodín (mění se podle úrovně hlasitosti a audio obsahu)
Doba nabíjení baterie 3,5 hodiny
Rozměry
64 x 169 x 64 mm
Hmotnost 450 g
Frekvenční rozsah Bluetooth vysílače 2,402 - 2,480 GHz
Výkon Bluetooth vysílače 0 - 9 dBm
Modulace Bluetooth vysílače GFSK , π / 4 DQPSK , 8DPSK
Voděodolnost Odolný vůči postříkání, neponořovat do vody!

loading

loading

Komentáře k JBL Flip3(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím