Flipové pouzdro na OnePlus Two

#0591

Prodej tohoto produktu je v tuto chvíli ukončen. Můžeme Vám však nabídnout několik alternativ.

close
Obrázky zboží
Flipové pouzdro na OnePlus Two

Popis a parametry pro Flipové pouzdro na OnePlus Two

Módní zaklápěcí pouzdro v pestré paletě barev, přesně padnoucí pro model OnePlus Two. Pro nasazení flipového pouzdra je nutné odendat původní zadní kryt a nahradit jej novým zadní krytem s předními dvířky o tloušťce pouhé 3 mm. Ačkoliv je obal velmi tenký, i přesto dokáže smartphone ochránit před nechtěnými pády a nečistotami.
Pouzdro tak není potřeba lepit na zadní část telefonu, neboť nahradí původní zadní kryt, kdykoliv tak existuje možnost obal odendat a opětovně nandat. Flipový obal na OnePLus Two je z obou stran pokryt koženkovým materiálem.
 
Obal obsahuje přesný výřez pro reproduktor, nezakrývá tlačítka hlasitosti, zamykání a nezakrývá ani micro USB či Jack (otvor na sluchátka). Na vnitřní straně dvířek se nachází tvarovaná kapsička pro vizitku či kartu.

Dostupné barvy:  modrá, žlutá, černá, bílá
OnePlus Two leather flip case

loading

Komentáře k Flipové pouzdro na OnePlus Two(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím