ColorCross VR BOX 2.0 (008B) s ovladačem

#0803

Prodej tohoto produktu je v tuto chvíli ukončen. Můžeme Vám však nabídnout několik alternativ.

close
Obrázky zboží
ColorCross VR BOX 2.0 (008B) s ovladačem

Popis a parametry pro ColorCross VR BOX 2.0 (008B) s ovladačem

ColorCross 008B si stačí pouze nasadit a dostanete se tak do zcela nového světa – například do vesmíru nebo na krásné místo, o kterém jste dosud pouze snili. S těmito brýlemi rozhodně popustíte uzdu Vašim představám. Cenově velmi lákavý headset Vás seznámí s prostředím virtuální reality. Budete s ním moci hrát hry pro virtuální realitu (VR), přičemž nikoli pouze na displeji telefonu, ale ve 360° světě všude kolem vás. 

colorcross_008b

  • Snadné a rychlejší vyndávání telefonu a chlazení
  • Tvrzené sklo, které chrání oči před nebezpečným zářením
  • Kompatibilní s většinou řad smartphounů (od 4,7 do 6")
  • Možnost napojení sluchátek
  • Korekce pohledu (IPD a dioptrická korekce až 5 mm)
  • Vynikající úroveň komfortu díky nastavitelnému popruhu
  • Desítky dostupných VR aplikací v obchodu platformy Android a iOS
  • Ovládání skrze dodávaný Bluetooth ovladač
  • Progresivní „Googles sponge“ přispívající k minimalizování otlačenin a zvýšení pohodlí


V jednoduché bílé krabičce se nachází brýle s ovladačem, manuálem, hadříkem a měkčenými nalepovacími mini polštářky, které se nalepí na vyndávací šuplík a díky tomu se nezničí Váš mobilní telefon. Brýle a ovladač jsou sladěny s krabičkou do bílé barvy. Díky Bluetooth ovladači se do světa her a virtuální reality můžete položit naplno.

Co VR vlastně znamená?

VR neboli virtuální realita je digitální svět s trojrozměrným pohledem. Oproti konvenčním 3D displejům Vás VR brýle "uzamknou" do virtuální říše. Protože k Vám opravdová realita nepronikne, ta virtuální se stává jediným světem pro vaše smysly.

Kompatibilita

Brýle a ovladač
jsou kompatibilní se všemi mobilními operačními systémy. Do šuplíku můžete vložit telefon s úhlopříčkou od 4 do 6 palců. Aplikací a her je v obchodech spousta, proto stačí do vyhledávače v App Storu, Google Play nebo Windows Store napsat „VR“, stáhnete Vámi vybranou aplikaci/hru, a můžete se do světa virtuální reality položit naplno.

colorcross_008b

Jak to vlastně funguje?

Ovládání většiny aplikací a her funguje pomocí kombinací otáčení hlavy a používání nízkofrekvenčního magnetu. Tvůrce 3D brýlí představil koncept pro virtuální realitu, který využívá moderní technologie Vašeho smartphonu. Jedná se o 3D brýle, které v sobě obsahují čočky pro zaostření a také prostor pro mobilní telefon. Ten pak díky gyroskopu přenáší pohyby vaší hlavy přímo do speciálně upravených aplikací, což vytváří dojem virtuální reality.

Aplikace co se vyplatí vyzkoušet

Crossy Road,
 tato známá hra se dostala i na pole Virtuální Reality, kde šlape jako hodinky. Hru ovládáte pomocí otáčením hlavy a pohybem joysticku na ovladači. Vývojář si na této hře dal opravdu záležet, vše je krásně odladěné a funguje bez sebemenších záseků.

colorcross_008b

Nemůže chybět samozřejmě nejznámější hra pro VR, Roller Coaster. V obchodech naleznete takovýchto drah hodně. Všechny jsou stejné a liší se mezi nimi pouze rozmanitost různých oblouků, zákrutů a nečekaných prudkých, skoro kolmých kolejnic vedoucích k zemi.

colorcross_008b

Cardboard,
tato aplikace je přímo od Googlu a naučí vás, jak správně používat VR brýle a ovladač. Při „tutoriálu“ vás provede úžasnými ukázkami tvořených z různých geometrických útvarů, které následně vytvoří zajímavé objekty.

colorcross_008b


loading

Komentáře k ColorCross VR BOX 2.0 (008B) s ovladačem(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím