Bezdrátové Bluetooth handsfree Xiaomi

#0597

Prodej tohoto produktu je v tuto chvíli ukončen. Můžeme Vám však nabídnout několik alternativ.

close
Obrázky zboží
Bezdrátové Bluetooth handsfree Xiaomi

Popis a parametry pro Bezdrátové Bluetooth handsfree Xiaomi

Bezdrátový Xiaomi headset je úplnou novinkou v oblasti mobilních technologií. Jedná se o handsfree, které komunikuje skze bluetooth s mobilním zařízením. Nasadí se jako bezdrátové sluchátko do ucha a pak už jen stačí zahájit hovor. Ušetří čas i námahu při častém telefonování. Sluchátko dopřeje obě ruce volné a ušetří na pokutách při řízení.

Xiaomi bluetooth handsfree získalo německé ocenění IF Design Award 2015, což je jedno ze dvou nejvíce autoritativních světových ocenění a znamená, že výrobek dosáhl světové špičky v pokročilé úrovni designu.

Sluchátko je vyráběno ve dvou barevných provedení černé a bílé, má neuvěřitelně malé rozměry 5,6 x 1 x 0,8 cm a hmotnost, váží pouhých 6,5g. Xiaomi handsfree podporuje bluetooth 4.1 a je kompatibilní s 4G sítí. Přenos zaručuje vysokou kvalitu zvuku především díky funkci automatické redukce šumu. Headset umožňuje připojit až dva mobilní telefony. Doba užívání bezdrátového handsfree je dle výrobce následující:
  • pohotovostní doba: 180 hodin
  • doba hovoru: 5 hodin
  • doba nabíjení: 2 hodiny
  • dosah Bluetooth: 10 metrů
Handsfree s vysokofrekvenční dynamickým reproduktorem vysílá naprosto čistý a jasný zvuk bez zašumění. Hi-Tech reproduktor optimalizuje vysoké frekvence tónů a zlepšuje tak kvalitu hovoru. Nebudete mít pocit, jako když Vám někdo řve do ucha.

Mikrofon v bezdrátovém sluchátku je z křemíkových materiálů a lze srovnat s mikrofony, které jsou běžně zabudované v mobilních telefonech, o kterých nelze říci, že by špatně reprodukovaly zvuk. Mikrofon má vysokou citlivost a potlačuje šum okolí. Uslyšíte tak každé slovo, co Vám bude řečeno.

Xiaomi Mi headset

loading

loading

Komentáře k Bezdrátové Bluetooth handsfree Xiaomi(odpovídáte na: )
Napište komentář
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje a nic vám neunikne - slevy, nové telefony, soutěže, zajímavosti a mnohem více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím